Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 00:57 | London, Mar 20 22:57 | New York, Mar 20 18:57
Shanghai, Mar 21 06:57 | Tokyo, Mar 21 07:57 | Sydney, Mar 21 09:57

Україна продовжує івестувати в нерухомість Болгарії7 грудня 2010 в 13:02 - Ілона Чіркова


Україна продовжує івестувати в нерухомість Болгарії

Україна за останнє десятиліття івестувала 10 млн. євро в об’єкти нерухомості Болгарії із загальної кількості інвестицій в 15 млн. євро.

Про це в інтерв‘ю "Дзеркалу тижня" повідомив міністр економіки, енергетики і туризму Республіки Болгарія Трайчо Трайков під час переговорів у рамках засідання Українсько-болгарської міжурядової комісії з економічного співробітництва.

За його словами, в даний час експорт товарів і послуг з Болгарії в Україну в 5 разів менше, ніж імпорт товарів і послуг з України в Болгарію.

Зокрема, за словами Т. Трайкова, до цих пір основними статтями експорту з Болгарії в Україні були фармацевтична продукція, нафтові олії та туристичні послуги. За інформацією міністра, за 10 місяців 2010 р. болгарська туристична індустрія прийняла у себе 131 тис. туристів з України.

У той же час основна частина експорту з України в Болгарію носить сировинний характер.

Саме завтра очікується підписання підсумкового документа, в якому болгарська сторона сподівається зробити перший крок у вирішенні даного питання. Перед цим запланована зустріч міністра економіки, енергетики і туризму Болгарії Т. Трайкова з міністром палива і енергетики України Юрієм Бойко.

Україна продовжує івестувати в нерухомість Болгарії


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті