Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 24 14:08 | London, Oct 24 12:08 | New York, Oct 24 08:08
Shanghai, Oct 24 20:08 | Tokyo, Oct 24 21:08 | Sydney, Oct 24 23:08

США інвестують $50 млн. на розвиток нафтопромислового регіону Нігерії

США інвестують $50 млн. на розвиток нафтопромислового регіону Нігерії
18 лютого 2011 в 11:12 - Христина


США інвестують $50 млн. на розвиток нафтопромислового регіону Нігерії

Американська енергетична компанія Chevron і Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) спрямують 50 мільйонів доларів на розвиток нафтопромислового регіону дельти річки Нігер, де часто відбуваються напади на нафтові об'єкти зарубіжних компаній і викрадання іноземних співробітників, повідомляє в п'ятницю агентство Associated press.

Фонд Chevron (Niger Delta Partnership Initiative) і урядовий фонд USAID протягом чотирьох років виділять по 25 мільйонів доларів на розвиток регіону, йдеться в повідомленні.

Гроші підуть на підтримку програм розвитку уряду, місцевих організацій і допоможуть зменшити випадки конфліктів і насильства в регіоні, відзначає агентство.
 

США інвестують $50 млн. на розвиток нафтопромислового регіону Нігерії


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті