Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 15:53 | London, Jul 18 13:53 | New York, Jul 18 09:53
Shanghai, Jul 18 21:53 | Tokyo, Jul 18 22:53 | Sydney, Jul 19 00:53

Смарт-холдинг хоче залучити понад $1 мільярд на будівництво курорту10 березня 2011 в 07:59 - Роман Зайцев


Смарт-холдинг хоче залучити понад $1 мільярд на будівництво курорту

Смарт-холдинг (за даними українських і російських ЗМІ, підконтрольний бізнесменові Вадиму Новінському) має намір залучити близько $ 1-1,2 млрд інвестицій у реалізацію проекту будівництва рекреаційного курорту в Севастополі Balaklava Green протягом 15 років.Так, за словами директора з проектів у сфері нерухомості компанії Смарт-холдингу Сергія Овчиннікова, проект передбачає створення унікального для України за своїм масштабом та інноваційним інженерним рішенням цілорічного національного курорту.

У ході презентації Balaklava Green на найбільшій міжнародній виставці нерухомості MIPIM-2011, що проходить 8-11 березня в Каннах, він повідомив, що проект створено на принципах зеленого (екологічного) девелопменту і передбачає розвиток рекреаційного комплексу на території некультивованих територій Балаклавського рудоуправління.

Також він повідомив, що обсяг передбачуваних інвестицій для реалізації проекту становить близько $ 1-1,2 млрд.

Розвиток курорту в Балаклаві, додав він, - проект, розрахований на поетапну реалізацію протягом 15 років. Він також повідомив, що Балаклавське рудоуправління буде поступово припиняти видобуток вапняку на родовищах і одночасно проводити підготовчі та будівельні роботи.

"Реалізація проекту передбачає проведення рекультивації 750 га кар‘єрів і перетворення їх території в рекреаційний комплекс з каскадною забудовою, що поєднує в собі неповторний ландшафт, створений природою і людиною", - додав директор з проектів у сфері нерухомості компанії Смарт-холдинг.

У свою чергу голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов запевнив, що адміністрація підтримає цей проект і буде сприяти залученню інвестицій.

Курорт Balaklava Green складається з чотирьох частин і буде побудований на земельних ділянках, розташованих на території живописної Балаклавської бухти (Таврос, Псилерахи, Кадикой і Гасфорт). Кожна з чотирьох частин курорту буде мати свою спеціалізацію і функціонально вони доповнять одна одну.

На території курорту передбачено будівництво близько 22 готелів, санаторіїв, мотелів і кемпінгів. Загальна площа цих об‘єктів складе 210 тис. кв. м (3,5 тис. номерів). Проект передбачає будівництво котеджів, таун-хаусів і апартаментів (близько 500 тис. кв. м житла), а також супермаркетів, магазинів та закладів громадського харчування (134,9 тис. кв. м).

Смарт-холдинг хоче залучити понад $1 мільярд на будівництво курорту


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Смарт-холдинг" готується придбати підприємство "Укргазвидобуток" Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті