Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 25 07:53 | London, Apr 25 05:53 | New York, Apr 25 01:53
Shanghai, Apr 25 13:53 | Tokyo, Apr 25 14:53 | Sydney, Apr 25 16:53

Саакашвілі кличе українських бізнесменів вкладати в Грузію

Саакашвілі кличе українських бізнесменів вкладати в Грузію
15 жовтня 2010 в 09:50 - Роман Зайцев


Саакашвілі кличе українських бізнесменів вкладати в Грузію

Президент Грузії Михайло Саакашвілі закликав українських бізнесменів активніше вкладати кошти в масштабні проекти, які здійснюються в Грузії, зокрема у будівництві об'єктів у Батумі, Поті та Кобулетті.  Про це ідеться у повідомленні прес-служби комітету Верховної ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.

"Успіх України - це успіх Грузії. І такі молоді політики, як ви, дають надію на здійснення реформ в Україні", - сказав Саакашвілі.

Згідно з повідомленням комітету, метою візиту парламентської делегації України до Грузії є вивчення досвіду грузинських реформ та налагодження міжпарламентських зв‘язків.

Президент Грузії також висловив думку, що точкові реформи не дають результату і можуть бути швидко згорнуто.

"Тому дуже важливо, щоб реформи були швидкими і охоплювали все суспільство", - підкреслив він.

Під час переговорів було відзначено, що Україна посідає третє місце серед зовнішньоекономічних партнерів Грузії.

Тим не менш, обидві країни мають колосальний потенціал для розвитку зовнішньоторговельних взаємовідносин, який необхідно використовувати.

Саакашвілі кличе українських бізнесменів вкладати в Грузію


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті