Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 06:34 | London, Mar 19 04:34 | New York, Mar 19 00:34
Shanghai, Mar 19 12:34 | Tokyo, Mar 19 13:34 | Sydney, Mar 19 15:34

Росія жаліється, що українці в неї не інвестують

Росія жаліється, що українці в неї не інвестують
Рейтинг: 0
Голосів: 0
9 лютого 2011 в 12:07 - Роман Зайцев


Росія жаліється, що українці в неї не інвестують

Обсяг українських інвестицій в російську економіку не відповідає потенційним можливостям українського бізнесу.

Таку думку висловив радник, керівник економічної групи Посольства РФ в Україні Олексій Урін, повідомляє УНІАН.

За його словами, з 110 млрд. доларів іноземних інвестицій, накопичених Росією, частка українських вкладень ледве помітна, і це не нормально.

"Ми не бачимо притоку інвестицій з України, хоча перспективи для українського капіталу в Росії є", - переконаний Урін.

При цьому, за його словами, українським інвесторам варто враховувати, що розклад прямих інвестицій за галузями російської економіки показує, що найцікавіші для інвестування напрями в оброблювальному, а не видобувному секторі.

"Держава надає всебічну підтримку тим галузям, які формують високу додану вартість своєї продукції й розвивають технології. У 2010 році за три квартали в оброблювальне виробництво Росії було інвестовано 19 млрд. доларів, а у видобуток корисних копалин - лише 8,6 млрд. долара. Це говорить про те, що інтерес інвесторів до виробництва з високим переділом достатньо високий", - зазначив Урін.

У зв`язку з цим він звернувся до українських машинобудівників із запрошенням відкривати своє виробництво в Росії.

Росія жаліється, що українці в неї не інвестують


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті