Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 14:22 | London, Jul 19 12:22 | New York, Jul 19 08:22
Shanghai, Jul 19 20:22 | Tokyo, Jul 19 21:22 | Sydney, Jul 19 23:22

Росія жаліється, що українці в неї не інвестують

Росія жаліється, що українці в неї не інвестують
Рейтинг: 0
Голосів: 0
9 лютого 2011 в 12:07 - Роман Зайцев


Росія жаліється, що українці в неї не інвестують

Обсяг українських інвестицій в російську економіку не відповідає потенційним можливостям українського бізнесу.Таку думку висловив радник, керівник економічної групи Посольства РФ в Україні Олексій Урін, повідомляє УНІАН.

За його словами, з 110 млрд. доларів іноземних інвестицій, накопичених Росією, частка українських вкладень ледве помітна, і це не нормально.

"Ми не бачимо притоку інвестицій з України, хоча перспективи для українського капіталу в Росії є", - переконаний Урін.

При цьому, за його словами, українським інвесторам варто враховувати, що розклад прямих інвестицій за галузями російської економіки показує, що найцікавіші для інвестування напрями в оброблювальному, а не видобувному секторі.

"Держава надає всебічну підтримку тим галузям, які формують високу додану вартість своєї продукції й розвивають технології. У 2010 році за три квартали в оброблювальне виробництво Росії було інвестовано 19 млрд. доларів, а у видобуток корисних копалин - лише 8,6 млрд. долара. Це говорить про те, що інтерес інвесторів до виробництва з високим переділом достатньо високий", - зазначив Урін.

У зв`язку з цим він звернувся до українських машинобудівників із запрошенням відкривати своє виробництво в Росії.

Росія жаліється, що українці в неї не інвестують


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті