Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 26 23:55 | London, Apr 26 21:55 | New York, Apr 26 17:55
Shanghai, Apr 27 05:55 | Tokyo, Apr 27 06:55 | Sydney, Apr 27 08:55

Путін каже, що Росія інвестувала в Україну минулого року понад мільярд доларів

Путін каже, що Росія інвестувала в Україну минулого року понад мільярд доларів
14 квітня 2011 в 15:20 - Роман Зайцев


Путін каже, що Росія інвестувала в Україну минулого року понад мільярд доларів

Російські інвестиції в економіку України за 2010 рік виросли до 1,1 мільярда доларів.Про це заявив прем‘єр-міністр Росії Володимир Путін, який 12 квітня відвідав Київ, повідомляє прес-служба партії "Єдина Росія".

"Українські інвестиції поки ростуть скромнішими темпами - десь 200 мільйонів накопичених. Але в цілому тенденція - на зростання", - зазначив він.

На думку Путіна, "це свідчить про те, що ми (Україна й Росія) продовжуємо працювати в сфері кооперації".

"Думаю, що інвестиції - не що інше, як входження в економіку не тільки з грошима, але й з технологіями, це створення нових виробництв, це нарощування кооперації. І мені дуже приємно відзначити, що українське керівництво на найвищому рівні - на рівні президента, керівництва уряду - ці тенденції підтримує", - сказав прем‘єр РФ.

Путін також зазначив, що перед поїздкою до Києва докладно обговорив із президентом Росії Дмитром Медведєвим основні напрямки російсько-української співпраці.

"Усе, що робиться в українському напрямку, - це, безумовно, наша єдина, консолідована позиція. Це стосується не тільки президента й голови уряду, це стосується всіх наших відомств", - сказав Путін.
 

Путін каже, що Росія інвестувала в Україну минулого року понад мільярд доларів


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті