Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 22 17:38 | London, Mar 22 15:38 | New York, Mar 22 11:38
Shanghai, Mar 22 23:38 | Tokyo, Mar 23 00:38 | Sydney, Mar 23 02:38

Поляки хочуть вкладати у будівництво шахти "Нововолинська"

Поляки хочуть вкладати у будівництво шахти "Нововолинська"
21 грудня 2010 в 20:09 - Роман Зайцев


Поляки хочуть вкладати у будівництво шахти "Нововолинська"

Один з лідерів у сфері видобутку кам'яного вугілля у Польщі компанія "Bogdanka" з Любліна розглядає можливість інвестування коштів у будівництво української шахти "Нововолинська".

"Ми детально розглянемо таку можливість, оскільки вона може бути досить цікавою", - сказав у коментарі виданню "Parkiet" президент компанії Мірослав Тарас.

За інформацією газети, вкладення коштів у завершення будівництва шахти у Волинській області було б непоганою інвестицією для польської компанії, оскільки вона працює у тому ж басейні і знає умови видобутку вугілля в цьому регіоні. Видання не виключає, що незабаром до Любліна у цій справі приїдуть представники міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Водночас зазначається, що "Bogdanka" поки що не збирається брати участь у приватизації української шахти, оскільки вона не має досвіду інвестування за кордоном. "Перед прийняттям такого рішення керівництво фірми спочатку має здійснити аналіз можливостей інвестування на цьому ринку в Польщі і сформувати стратегію власного розвитку у цій сфері", - вважає експерт дорадчої фірми Saski Partners Домінік Ольшевський. Водночас він додав, що "Bogdanka" має звернути серйозну увагу на трансформаційні процеси у вугільному секторі Польщі і країн Центрально-Східної Європи.

На завершення будівництва української шахти "Нововолинська", яке розпочали ще 1989 року, потрібно 200 млн доларів США. Шахта має поклади, які оцінюються у 37 млн тонн. При видобутку 1 млн тонн вугілля на рік її можна було б експлуатувати близько 40 років. Поклади вугілля у цьому районі знаходяться у важкодоступних породах, а польська вугільна компанія вже має досвід такого видобутку спеціальною технікою.

Поляки хочуть вкладати у будівництво шахти "Нововолинська"


Новини Статті Аналітика
Польща відкриє в Україні візові центри Польща відкриє в Україні візові центри 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Україна буде доводити Польщі вигідність Україна буде доводити Польщі вигідність "Одеса-Броди" Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
В Україні знову говорять про добудову В Україні знову говорять про добудову "Одеса-Броди" до Польщі Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті