Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 15 18:03 | London, Dec 15 16:03 | New York, Dec 15 12:03
Shanghai, Dec 16 00:03 | Tokyo, Dec 16 01:03 | Sydney, Dec 16 03:03

Поляки хочуть вкладати у будівництво шахти "Нововолинська"

Поляки хочуть вкладати у будівництво шахти "Нововолинська"
21 грудня 2010 в 20:09 - Роман Зайцев


Поляки хочуть вкладати у будівництво шахти "Нововолинська"

Один з лідерів у сфері видобутку кам'яного вугілля у Польщі компанія "Bogdanka" з Любліна розглядає можливість інвестування коштів у будівництво української шахти "Нововолинська".

"Ми детально розглянемо таку можливість, оскільки вона може бути досить цікавою", - сказав у коментарі виданню "Parkiet" президент компанії Мірослав Тарас.

За інформацією газети, вкладення коштів у завершення будівництва шахти у Волинській області було б непоганою інвестицією для польської компанії, оскільки вона працює у тому ж басейні і знає умови видобутку вугілля в цьому регіоні. Видання не виключає, що незабаром до Любліна у цій справі приїдуть представники міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Водночас зазначається, що "Bogdanka" поки що не збирається брати участь у приватизації української шахти, оскільки вона не має досвіду інвестування за кордоном. "Перед прийняттям такого рішення керівництво фірми спочатку має здійснити аналіз можливостей інвестування на цьому ринку в Польщі і сформувати стратегію власного розвитку у цій сфері", - вважає експерт дорадчої фірми Saski Partners Домінік Ольшевський. Водночас він додав, що "Bogdanka" має звернути серйозну увагу на трансформаційні процеси у вугільному секторі Польщі і країн Центрально-Східної Європи.

На завершення будівництва української шахти "Нововолинська", яке розпочали ще 1989 року, потрібно 200 млн доларів США. Шахта має поклади, які оцінюються у 37 млн тонн. При видобутку 1 млн тонн вугілля на рік її можна було б експлуатувати близько 40 років. Поклади вугілля у цьому районі знаходяться у важкодоступних породах, а польська вугільна компанія вже має досвід такого видобутку спеціальною технікою.

Поляки хочуть вкладати у будівництво шахти "Нововолинська"


Новини Статті Аналітика
Польща відкриє в Україні візові центри Польща відкриє в Україні візові центри 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Україна буде доводити Польщі вигідність Україна буде доводити Польщі вигідність "Одеса-Броди" Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
В Україні знову говорять про добудову В Україні знову говорять про добудову "Одеса-Броди" до Польщі Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Треба вміти програти бій, щоб виграти війну!

Китайська мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті