Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 18 23:49 | London, Feb 18 21:49 | New York, Feb 18 17:49
Shanghai, Feb 19 05:49 | Tokyo, Feb 19 06:49 | Sydney, Feb 19 08:49

Парламент АРК планує збільшити асигнування на розвиток спорту на 2 млн. грн.

Парламент АРК планує збільшити асигнування на розвиток спорту на 2 млн. грн.
27 січня 2011 в 11:34 - Ілона Чіркова


Парламент АРК планує збільшити асигнування на розвиток спорту на 2 млн. грн.

На засіданні Постійної комісії ВР АРК по культурі, справам молоді та спорту було запропоновано збільшити асигнування з бюджету автономії на розвиток фізичної культури і спорту. Про це повідомляє прес-центр парламенту Криму.

У прес-центрі розповіли, що на забезпечення календаря навчально-тренувальних зборів та спортивно-масових заходів у бюджеті цього року передбачено 2 млн. 800 тис. грн., тоді як у минулому році було близько 5 млн. грн.

У прес-центрі додали, що ПК вирішила підтримати прохання Міністерства у справах сім‘ї, молоді та спорту АРК про виділення додатково 2 млн. грн. на розвиток спорту.

Крім того, за інформацією прес-центру, члени комісії вважають, що необхідно вирішувати питання про поліпшення житлових умов провідних спортсменів Криму.

Парламент АРК планує збільшити асигнування на розвиток спорту на 2 млн. грн.


Новини Статті Аналітика
Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті