Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 19:24 | London, Jul 22 17:24 | New York, Jul 22 13:24
Shanghai, Jul 23 01:24 | Tokyo, Jul 23 02:24 | Sydney, Jul 23 04:24

ОАЕ планують інвестувати 150 млн. євро в іспанські ощадні банки

ОАЕ планують інвестувати 150 млн. євро в іспанські ощадні банки
2 березня 2011 в 18:38 - Христина


ОАЕ планують інвестувати 150 млн. євро в іспанські ощадні банки

Об'єднані Арабські Емірати підтвердили намір інвестувати 150 млн. євро в іспанські ощадні банки, передає Національне телебачення Іспанії (TVE1).Прем‘єр-міністр Іспанії Хосе Луїс Родрігес Сапатеро проводить наразі турне низкою арабських країн. У понеділок він відвідав Катар, у вівторок - ОАЕ, а в середу - Туніс.

У 2010 році ОАЕ посіли перше місце за обсягами інвестицій в іспанську економіку, уклавши контракти на суму понад 1,4 млрд. євро. Два тижні тому державна нафтова компанія Абу-Дабі International Petroleum Investment Company (IPIC) стала фактично повноправним власником іспанської нафтової компанії Cepsa.

Влада Катару також пообіцяла Сапатеро збільшити свої вкладення в іспанську економіку, зокрема зобов‘язалася вкласти 300 млн. євро в ощадбанки, телекомунікаційні та енергетичні компанії.
 

ОАЕ планують інвестувати 150 млн. євро в іспанські ощадні банки


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті