Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 08:50 | London, Jul 21 06:50 | New York, Jul 21 02:50
Shanghai, Jul 21 14:50 | Tokyo, Jul 21 15:50 | Sydney, Jul 21 17:50

Найкращі інвестиції в нерухомість

Найкращі інвестиції в нерухомість
30 липня 2009 в 17:24 - Христина


Найкращі інвестиції в нерухомість

Панама, Туніс, Бразилія, Філіпіни та Албанія - найкращі країни для інвестицій в нерухомість? Саме так. Такий перелік країн, найпривабливіших для довгострокових інвестицій в нерухомість, розмістив портал property-abroad.com. Вибір ріелторів впав на ці країни, тільки тому що ці країни мають найбільший потенціал зростання цін на нерухомість. Насамперед, це звісно стосується нерухомості, привабливої для орендаторів і туристів.  Дуже великого зростання цін експерти з нерухомості очікують в Албанії. Елітна 2-кімнатна квартира, яка ще там поки будується, коштує приблизно 60 тисяч євро. За підрахунками експертів Ваша інвестиція в цю квартиру через 7-10 років, за умови збереження сьогоднішнього розвитку Албанії, може вже вартувати від 300 до 500 тисяч євро.

Десь схожа ситуація і в Панамі, бо головна рушійна сила ринку нерухомості там - це розширення Панамського каналу, яке заплановане на 2014 рік. А от Бразилія, згідно з підрахунками експертів з нерухомості, через 5-10 років має стати 5-ою за обсягом ВВП економікою у світі. Туніс і Філіппіни, попри світову кризу, обіцяють вже у цьому році показати 4-відсоткий приріст обсягу ВВП, що дасть стабільний ріст цін на нерухомість.

Тому інвестуйте в нерухомість, інвестуйте та головне мудро!

 

Найкращі інвестиції в нерухомість


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті