Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 22 01:16 | London, Feb 21 23:16 | New York, Feb 21 19:16
Shanghai, Feb 22 07:16 | Tokyo, Feb 22 08:16 | Sydney, Feb 22 10:16

Львів підписав інвестиційний меморандум з данськими бізнесменами

Львів підписав інвестиційний меморандум з данськими бізнесменами
Рейтинг: 0
Голосів: 0
11 жовтня 2010 в 14:00 - Роман Зайцев


Львів підписав інвестиційний меморандум з данськими бізнесменами

Львівська міська рада урочисто підписала меморандум із Бізнес-асоціацією Королівства Данії щодо об’єднання зусиль для створення сприятливого інвестиційного клімату в місті.  

Про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської міськради.

Мета підписання – вирішення питання створення робочих місць і вкладення коштів у львівську економіку. Нагадаємо, що Данія є однією з небагатьох країн, де на державному рівні визначена активна підтримка розвитку данського бізнесу за кордоном.

«Ми продовжуємо процес співпраці влади з бізнес-середовищем. Я тішуся мудрості данського уряду, який підтримує інвестиції за кордоном, і велика частина цих інвестицій сконцентрована у Львові. Наше місто зацікавлене, щоб таких інвестицій було більше. Я поважаю данських бізнесменів, тому що вони чесні, сплачують податки і створюють робочі місця», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

До кінця року ще чотири данські компанії готові інвестувати в Україну, зокрема у Західний регіон. «Ми вже розпочали перемовини, щоб ці компанії мали найкращі умови. Адже навіть у часи кризи данські компанії приходять в Україну», – розповів голова Бізнес-асоціації Королівства Данії Ларс Вестб’єрг.

«Якщо вдасться налагодити співпрацю на місцевому рівні, то це буде хорошим сигналом і на загальнонаціональному рівні», – додав Ларс Вестб’єрг.

За останні чотири роки до Львова залучено понад 700 млн доларів: 7 великих інвесторів вклали кошти в економіку міста. Основні сфери – розвиток ІТ, туристичний бізнес, інфраструктура.

Довідка:

У Львові працюють 22 підприємства з данськими інвестиціями, починаючи з 1998 року, зокрема у сфері виробництва верхнього одягу, взуття; лісопильне та стругальне виробництво; виробництво фанери, плит та панелей; оптова торгівля машинами та устаткуванням для добувної промисловості та будівництва; тиражування програмного забезпечення; управління нерухомим майном; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту тощо.

Львів підписав інвестиційний меморандум з данськими бізнесменами


Новини Статті Аналітика
Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в "Укрексімбанку" 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Так, я прогулююся повільно ... але зате завжди йду тільки вперед!

Абраам Лінкольн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті