Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 09:34 | London, Jul 22 07:34 | New York, Jul 22 03:34
Shanghai, Jul 22 15:34 | Tokyo, Jul 22 16:34 | Sydney, Jul 22 18:34

Львів підписав інвестиційний меморандум з данськими бізнесменами

Львів підписав інвестиційний меморандум з данськими бізнесменами
Рейтинг: 0
Голосів: 0
11 жовтня 2010 в 14:00 - Роман Зайцев


Львів підписав інвестиційний меморандум з данськими бізнесменами

Львівська міська рада урочисто підписала меморандум із Бізнес-асоціацією Королівства Данії щодо об’єднання зусиль для створення сприятливого інвестиційного клімату в місті.  Про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської міськради.

Мета підписання – вирішення питання створення робочих місць і вкладення коштів у львівську економіку. Нагадаємо, що Данія є однією з небагатьох країн, де на державному рівні визначена активна підтримка розвитку данського бізнесу за кордоном.

«Ми продовжуємо процес співпраці влади з бізнес-середовищем. Я тішуся мудрості данського уряду, який підтримує інвестиції за кордоном, і велика частина цих інвестицій сконцентрована у Львові. Наше місто зацікавлене, щоб таких інвестицій було більше. Я поважаю данських бізнесменів, тому що вони чесні, сплачують податки і створюють робочі місця», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

До кінця року ще чотири данські компанії готові інвестувати в Україну, зокрема у Західний регіон. «Ми вже розпочали перемовини, щоб ці компанії мали найкращі умови. Адже навіть у часи кризи данські компанії приходять в Україну», – розповів голова Бізнес-асоціації Королівства Данії Ларс Вестб’єрг.

«Якщо вдасться налагодити співпрацю на місцевому рівні, то це буде хорошим сигналом і на загальнонаціональному рівні», – додав Ларс Вестб’єрг.

За останні чотири роки до Львова залучено понад 700 млн доларів: 7 великих інвесторів вклали кошти в економіку міста. Основні сфери – розвиток ІТ, туристичний бізнес, інфраструктура.

Довідка:

У Львові працюють 22 підприємства з данськими інвестиціями, починаючи з 1998 року, зокрема у сфері виробництва верхнього одягу, взуття; лісопильне та стругальне виробництво; виробництво фанери, плит та панелей; оптова торгівля машинами та устаткуванням для добувної промисловості та будівництва; тиражування програмного забезпечення; управління нерухомим майном; роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту тощо.

Львів підписав інвестиційний меморандум з данськими бізнесменами


Новини Статті Аналітика
Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в "Укрексімбанку" 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті