Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 15 15:06 | London, Jul 15 13:06 | New York, Jul 15 09:06
Shanghai, Jul 15 21:06 | Tokyo, Jul 15 22:06 | Sydney, Jul 16 00:06

Китайські інвестори намірилися влити в іспанські банки 13 млрд євро

Китайські інвестори намірилися влити в іспанські банки 13 млрд євро
14 квітня 2011 в 11:00 - Роман Зайцев


Китайські інвестори намірилися влити в іспанські банки 13 млрд євро

Китайські інвестори, включаючи суверенний інвестиційний фонд КНР, розглядають можливість вливання коштів в іспанську економіку. Зокрема, мова йде про інвестиції в іспанські банки, передає Reuters.Обсяг капіталовкладень може досягти 13 млрд євро, повідомили сьогодні джерела в урядових колах Іспанії після зустрічі прем‘єр-міністра країни Хосе Луїса Родрігеса Сапатеро з представниками фінансових кіл КНР.

Зволікання в питанні рекапіталізації іспанських ощадних банків, на балансі яких знаходиться багато "поганих кредитів", зводить нанівець спроби країни переконати інвесторів у власній платоспроможності й у відсутності необхідності звертатися за фінансовою допомогою до Євросоюзу і Міжнародного валютного фонду, як це зробили колеги з регіону.

Згідно з офіційними оцінками, банкам Іспанії необхідно близько 15 млрд євро, щоб вписатися в нові стандарти, встановлені ЄС. Однак незалежні експерти називають суму куди більш високу, а саме - 100 млрд євро. Дана сума виправдана, враховуючи збитки від зниження вартості нерухомості, вважають вони.

Відзначимо, що іспанський прем‘єр-міністр цього тижня перебуває з візитом в Китаї та Сінгапурі, де він проводить ряд зустрічей з керівниками інвестиційних фондів. Як відзначають спостерігачі, Сапатеро має намір переконати китайських інвесторів вкласти кошти у фінансову систему Іспанії.

Судячи з наявних даних, спроби іспанської влади можуть привести до бажаного результату. Як повідомили поінформовані особи, китайський суверенний інвестиційний фонд China Investment Corporation розглядає можливість інвестицій у розмірі 9 млрд євро, у той час як приватні інвестори можуть влити в іспанську економіку ще 4 млрд євро.

Раніше сьогодні Сапатеро висловив впевненість, що Іспанія зможе домогтися запланованого зниження дефіциту бюджету без додаткових заходів жорсткої економії. За його словами, Іспанія знову завоювала довіру інвесторів, а звернення Португалії за фінансовою допомогою означає кінець боргової кризи в Європі.

Китайські інвестори намірилися влити в іспанські банки 13 млрд євро


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх залежить від зусиль.

Софокл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті