Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 23 03:53 | London, Oct 23 01:53 | New York, Oct 22 21:53
Shanghai, Oct 23 09:53 | Tokyo, Oct 23 10:53 | Sydney, Oct 23 12:53

Китайська компанія Shangdi Guanqun Investment інвестує $2 млрд. у ВЕЗ

Китайська компанія Shangdi Guanqun Investment інвестує $2 млрд. у ВЕЗ
9 січня 2011 в 10:39 - Христина


Китайська компанія Shangdi Guanqun Investment інвестує $2 млрд. у ВЕЗ

Китайська державна компанія Shangdi Guanqun Investment погодилася вкласти $2 млрд. у вільну економічну зону (ВЕЗ) в північнокорейському місті Расон.

Як повідомляє південнокорейська газета JoongAng Ilbo, представники Shangdi Guanqun Investment підписали меморандум про взаєморозуміння з північнокорейською Investment and Development Group 20 грудня 2010.

Згідно з документом, основною метою сторін, є перетворення ВЕЗ в Расоне в найбільшу промислову зону Північно-Східної Азії протягом найближчих десяти років.

Як зазначив представник Shangdi Guanqun Investment, в першу чергу на території ВЕЗ в Расоне планується побудувати завод з переробки вугілля, залізну дорогу, автомагістралі і порт. Передбачається, що на першому етапі китайська компанія вкладе в ВЕЗ $300 млн.

Нагадаємо, в 2011-2015 роки Китай планує інвестувати щорічно 2 трлн. юанів ($300 млрд.) у розвиток галузей, пов'язаних з високими технологіями.
 

Китайська компанія Shangdi Guanqun Investment інвестує $2 млрд. у ВЕЗ


Новини Статті Аналітика
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Любов - це безцінний дар. Це єдина річ, яку ми можемо подарувати і все ж вона у тебе залишається.

Лев Толстой
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті