Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 18 20:02 | London, Mar 18 18:02 | New York, Mar 18 14:02
Shanghai, Mar 19 02:02 | Tokyo, Mar 19 03:02 | Sydney, Mar 19 05:02

Китай контролюватиме, куди йдуть його інвестиції в Україну

Китай контролюватиме, куди йдуть його інвестиції в Україну
18 квітня 2011 в 19:00 - Роман Зайцев


Китай контролюватиме, куди йдуть його інвестиції в Україну

Україна і Китай будуть спільно контролювати використання китайських кредитів для здійснення ряду великих інфраструктурних проектів на території України.Про це заявив на брифінгу в Пекіні прем‘єр-міністр України Микола Азаров після зустрічі з членом постійного комітету політбюро Центрального комітету Комуністичної партії Китаю Хе Гоцян, передала прес-служба уряду.

"Ми домовилися, що реалізацію тих двосторонніх угод, які підписуємо сьогодні, перших великих контрактів загального характеру, інфраструктурних проектів, які будуть реалізовуватися в Україні, ми візьмемо під спільний контроль з самого першого дня ", - заявив М. Азаров. Він пообіцяв, що буде "дуже серйозна антикорупційна експертиза та супровід цих проектів ".

У свою чергу Хе Гоцян ознайомив українську делегацію з тим, як в Китаї здійснюється супровід великих інвестиційних проектів, у тому числі програм з ліквідації наслідків землетрусів, проведення Олімпіади т.д.

Китай контролюватиме, куди йдуть його інвестиції в Україну


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті