Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 20 14:39 | London, Jan 20 12:39 | New York, Jan 20 08:39
Shanghai, Jan 20 20:39 | Tokyo, Jan 20 21:39 | Sydney, Jan 20 23:39

Кувейт та Луганська область співпрацюватимуть інвестиційно



9 січня 2011 в 13:57 - Ілона Чіркова


Кувейт та Луганська область співпрацюватимуть інвестиційно

Фахівці обласного комунального підприємства "Регіональне агентство сприяння інвестиціям" на чолі з його директором Юрієм Бережним відвідали Кувейт, де провели кілька досить успішних зустрічей і домовилися про співпрацю. Візит став можливим завдяки активній підтримці посольства України в Кувейті, Луганської обласної Ради та облдержадміністрації.

Юрій Бережний повідомив, що вони провели ряд зустрічей і презентацій, серед яких окремої уваги заслуговують переговори з керівництвом банку "Аль-Ахлі банк ів Кувейт" - одним з провідних банків Перської затоки. Предметом переговорів було питання про можливість налагодження співпраці в інвестиційній та фінансово-банківській сферах.

У "Расі" сподіваються, що результати переговорів стануть знаковими для міжнародного співробітництва Луганськ-Кувейт, а також приведуть до практичних результатів для обох сторін-учасниць.

Великий інтерес у представників місцевих бізнес-структур викликала презентація інвестиційного потенціалу Луганської області як лідера в багатьох визначальних економіках держави в галузях виробництва, яка була проведена нашими фахівцями в торгово-промисловій палаті держави Кувейт. Тут були представлені найбільш привабливі інвестиційні пропозиції, які демонстрували виробничі можливості нашого регіону.

Директор "Расі" говорить, що за підсумками цієї зустрічі стало ясно, що економічні контакти Луганської області і держави Кувейт можуть стати взаємовигідними. Вони сподіваються, що ця зустріч покладе початок тісному інвестиційному співробітництву і надалі наповнить практичним змістом підписаний між ОКП "Расі" і ТПП Кувейту меморандум про співпрацю.

Кувейт та Луганська область співпрацюватимуть інвестиційно


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз" та Турецька державна нафтова компанія ТРАО домовились про підписання угоди про співробітництво Blackberry розкриває секрети Blackberry розкриває секрети ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" веде переговори з італійською Eni про співробітництво у видобутку вуглеводнів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Путін прилетів до Києва Путін прилетів до Києва Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Путін сьогодні відвідає Україну з робочим візитом Путін сьогодні відвідає Україну з робочим візитом Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Etisalat не придбає 46% акцій Zain за $12 млрд. Etisalat не придбає 46% акцій Zain за $12 млрд. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті