Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 22 04:55 | London, Sep 22 02:55 | New York, Sep 21 22:55
Shanghai, Sep 22 10:55 | Tokyo, Sep 22 11:55 | Sydney, Sep 22 13:55

Каськів хоче інвестувати в Галичину 5 мільярдів доларів

Каськів хоче інвестувати в Галичину 5 мільярдів доларів
11 квітня 2011 в 19:40 - Роман Зайцев


Каськів хоче інвестувати в Галичину 5 мільярдів доларів

Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів заявив про плати інвестувати в Галичину 5 мільярдів доларів."Західний регіон та місто Львів виграють від Національного проекту "Олімпійська надія" незалежно від того, чи будуть у нас проведені Олімпійські ігри. Головна мета, навіть не провести Олімпіаду, а повернути в Україну людей - трудових мігрантів, та влити в економіку Галичини до 5 мільярдів доларів, що і має бути зроблено в процесі підготовки 24-х Олімпійських ігор 2015 року", - цитує пре служба Каськіва.

Він зазначив: "Сам факт позиціонування міста Львова - кандидатом на проведення Олімпійських ігор, гарантує ріст туристичних потоків більше ніж у 2-а рази, від 1 мільйона  туристів тепер до 2 мільйонів вже у 2015 році".

За словами Касківа, підготовка до Олімпіади у Львові та реалізація Національного проекту "Олімпійська надія - 2022" допоможе залучити регіону, мінімум - 1,5 мільярда доларів якісних інвестицій у розвиток інфраструктури та створити близько 130 тисяч робочих місць, пов‘язаних із спортом та туризмом.

Так, він зазначив, зокрема, що "робота у цьому напрямку  дозволить збільшити кількість місць у готелях 3-5* з 6,290 до 23,310, а також створити 2 міжнародні траси для гігантського слалому і прокласти понад 70 гірськолижних трас. У забезпечення роботи нових гірсько-лижниж курортів будуть збудовані більше 30-ти сучасних підйомників крісельного та гондольного типу".

Каськів хоче інвестувати в Галичину 5 мільярдів доларів


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, вдачливий, і не думає постійно про гроші.

Стів Джобс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті