Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 17 07:22 | London, Mar 17 05:22 | New York, Mar 17 01:22
Shanghai, Mar 17 13:22 | Tokyo, Mar 17 14:22 | Sydney, Mar 17 16:22

ЄС інвестує 1,8 млрд. євро в широкосмуговий доступ до інтернету

ЄС інвестує 1,8 млрд. євро в широкосмуговий доступ до інтернету
21 січня 2011 в 18:38 - Христина


ЄС інвестує 1,8 млрд. євро в широкосмуговий доступ до інтернету

Європейська комісія сьогодні схвалила пакет державної допомоги у розмірі більш ніж 1,8 млрд. євро для організації широкосмугового доступу в інтернет.

У Брюсселі кажуть, що проект буде стимулювати зростання європейської економіки у високотехнологічному секторі і дозволить створити нові робочі місця.

У заяві Єврокомісії говориться, що 20 проектів, починаючи прокладкою широкосмугових мереж в Каталонії і закінчуючи модернізацією мереж зв'язку у віддалених районах Фінляндії, Італії та Швеції, отримають загальний інвестиційний пакет у розмірі 3,5 млрд. євро.

Єврокомісар Хоакін Альмуніа заявив, що інвестиції в швидкісні і надшвидкісні інтернет-магістралі є критично важливими проектами для створення нових робочих місць, збільшення продуктивності економіки і більш повного розкриття потенціалу ЄС у довгостроковій перспективі.

Розширення систем широкосмугового доступу є ключовим моментом 10-річної стратегії до 2020 року, спрямованої на економічний розвиток.
 

ЄС інвестує 1,8 млрд. євро в широкосмуговий доступ до інтернету


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти сам створюєш свій всесвіт у міру просування вперед.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті