Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 16 17:02 | London, Dec 16 15:02 | New York, Dec 16 11:02
Shanghai, Dec 16 23:02 | Tokyo, Dec 17 00:02 | Sydney, Dec 17 02:02

ЄБРР може увійти до капіталу "дочки" Lafarge для розвитку її бізнесу в Україні

ЄБРР може увійти до капіталу "дочки" Lafarge для розвитку її бізнесу в Україні
19 жовтня 2010 в 10:30 - Роман Зайцев


ЄБРР може увійти до капіталу "дочки" Lafarge для розвитку її бізнесу в Україні

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може інвестувати до 100 млн. євро в статутний капітал компанії Lafarge Aggregates Eastern Europe, створюваної французьким виробником будівельних матеріалів Lafarge SA.  

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу банку.

У новій компанії будуть зосереджені операції Lafarge в Україні, Росії, Сербії, Білорусії і деяких інших країнах Східної Європи, зазначається у повідомленні.

Компанія, співвласниками якої стануть тільки ЄБРР і Lafarge SA у якості мажоритарного акціонера, буде купувати існуючі кар‘єри кар‘єри інертних матеріалів і цементні заводи, а також розвивати нові проекти (greenfield).

Рада директорів ЄБРР розгляне проект інвестування у статутний капітал Lafarge Aggregates Eastern Europe 14 грудня.

Всього у створення нової компанії буде вкладено до 300 млн. євро, відзначається в матеріалах ЄБРР.

Група Lafarge створена в 1833 році і є світовим лідером з виробництва будівельних матеріалів, зокрема, цементу, щебеню, бетону та гіпсу.

Lafarge володіє 2013 виробничими ділянками в світі, в ній працює 78 тис. співробітників у 78 країнах світу.

Група Lafarge вийшла на український ринок будівельних матеріалів в 1999 році.

На сьогодні Lafarge в Україні представлена трьома підрозділами: цементним заводом ВАТ "Миколаївцемент" (м. Миколаїв Львівської обл.), "Lafarge Щебінь України" і ЗАТ "Лафарж Гіпс України".

ЄБРР може увійти до капіталу "дочки" Lafarge для розвитку її бізнесу в Україні


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті