Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 22 08:47 | London, Feb 22 06:47 | New York, Feb 22 02:47
Shanghai, Feb 22 14:47 | Tokyo, Feb 22 15:47 | Sydney, Feb 22 17:47

Іран інвестує понад мільярд доларів у нафтогазові проекти

Іран інвестує понад мільярд доларів у нафтогазові проекти
10 березня 2011 в 16:50 - Роман Зайцев


Іран інвестує понад мільярд доларів у нафтогазові проекти

Іранське агентство енергетичної інформації Shana повідомляє, що Рада спецпредставників Президента Ірану у справах нафти на черговому засіданні затвердила реалізацію трьох нафтогазових проектів, уповноваживши Міністерство нафтової промисловості країни інвестувати в ці проекти $ 1,2 млрд.

Заступник міністра з планування та нагляду у сфері вуглеводневих ресурсів Мохсен Ходжастепур повідомив агентству, що найбільш капіталомісткий проект передбачає будівництво нафтопроводу для транспортування сірчистої нафти з південних родовищ у місто Рей, яке розташоване поблизу Тегерана.

За його словами, ця нафта по трубопроводу, довжина якого складе 650 км, а пропускна здатність - 300 тис. бар. на добу, буде надходити на підприємства місцевого нафтопереробного комплексу. Запланований обсяг інвестицій у будівництво - $ 750 млн.

Другий проект стосується реалізації приватно-державного партнерства у реконструкції і модернізації порту Махшехр, активно залученого в торгівлю нафтопродуктами.

У свою чергу, третій проект покликаний забезпечити поставки необробленої води для потреб нафтопереробного заводу Абадан на півдні Ірану, повідомляє Shana.

Нагадаємо, раніше міністр нафтової промисловості Ірану Массуд Мірказемі заявив, що за рівнем запасів нафти його країна випереджає Ірак і перебуває на третьому місці в світі.

Іран інвестує понад мільярд доларів у нафтогазові проекти


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Так, я прогулююся повільно ... але зате завжди йду тільки вперед!

Абраам Лінкольн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті