Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 07:09 | London, Jul 21 05:09 | New York, Jul 21 01:09
Shanghai, Jul 21 13:09 | Tokyo, Jul 21 14:09 | Sydney, Jul 21 16:09

Інвестори готові вкласти 300 млн доларів, якщо парламент та уряд реанімують СЕЗ ’Яворів’

Інвестори готові вкласти 300 млн доларів, якщо парламент та уряд реанімують СЕЗ ’Яворів’
12 березня 2010 в 15:32 - Христина


Інвестори готові вкласти 300 млн доларів, якщо парламент та уряд реанімують СЕЗ ’Яворів’

Впродовж останніх чотирьох років Яворівський район Львівської області відвідали 87 потенційних інвесторів з солідними пропозиціями, більшість з яких планує розпочати діяльність після відновлення пільг у СЕЗ ’Яворів’.  Інвестиційними проектами передбачається залучення близько 300 млн дол. США в економіку району та створення майже 2000 робочих місць. Про це повідомив сьогодні, 12 березня, власкор ЗІКу з посиланням на голову Яворівської РДА Степана Новосядла.

З його слів, уже проведено переговори з такими потенційними інвесторами: ТзОВ ’Ворк Сервіс’ – щодо виділення приміщення для розміщення фабрики з виробництва електронних, електричних і волокнисто-оптичних компонентів. Запропоновано приміщення колишнього заводу ’Кінескоп’ в місті Яворові. ДП ’Львівдіалік’ ДАК ’Укрмедпром’ – щодо виділення земельної ділянки площею 2,5-3,5 га для будівництва фармацевтичного виробництва у зв’язку із неможливістю розширення його на вулиці Зеленій у Львові.

Степан Новосядло каже, що відбулися переговори також з Науково – дослідним інститутом інвестиційних технологій (м. Дніпропетровськ) стосовно інвестиційного проекту ’Розвиток та розбудова санаторіїв з використанням природних лікувальних вод, нетрадиційної медицини’.

Розмовляли й з приватним підприємством з Німеччини, яке хоче збудувати завод з виробництва силікатних будівельних блоків. Запропоновано приміщення ТзОВ ’Компанія ’Розточчя’, піщаний кар’єр (с. Лозино), приміщення та піщаний кар’єр ВАТ ’Силікат’. А польську фірму ’Органіка’, ДП ’Полісинтез’ АТ ’Органіка’ на Яворівщину привів пошук приміщення для заводу із виробництва пінополіуретану.

’Нові інвестори та інвестори вже існуючих підприємств готові розпочати чи нарощувати свою діяльність в Яворівському районі у випадку відновлення пільгового режиму оподаткування; спрощення процедури одержання земельних ділянок, виготовлення та погодження проектної документації, одержання дозволів в дозвільних центрах; чіткого дотримання законодавства щодо повернення сплаченого податку на додану вартість’, – наголосив голова Яворівської РДА Степан Новосядло.

 

Інвестори готові вкласти 300 млн доларів, якщо парламент та уряд реанімують СЕЗ ’Яворів’


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті