Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 13:40 | London, Apr 20 11:40 | New York, Apr 20 07:40
Shanghai, Apr 20 19:40 | Tokyo, Apr 20 20:40 | Sydney, Apr 20 22:40

Інвестор чекає на приватизацію українських шахт

Інвестор чекає на приватизацію українських шахт
12 листопада 2010 в 16:10 - Роман Зайцев


Інвестор чекає на приватизацію українських шахт

Компанія New World Resources NV, плануючи створити найбільшу вугледобувну компанію в Європі, вивчає можливість придбання нових активів в цьому регіоні.  Відзначимо, що New World Resources NV пропонує 1,2 млрд. доларів за польського виробника енергетичного вугілля Lubelski Wegiel Bogdanka SA

"У Польщі і Україні розвивається тенденція до подальшої приватизації", -  заявив Майк Саламон, голова амстердамськоїпередає  NWR, передає ua-energy.

Компанія зацікавлена в польському виробнику коксівного вугілля Jastrzebska Spolka Weglowa SA, або JSW, яка планує продати акції в ході первинного розміщення в наступному році, сказав він.

NWR пропонував ціну за Bogdanka минулого місяця, щоб долучити вугільні шахти у Польщі до активів в Чеській Республіці і створити "регіонального чемпіона".

Головний виконавчий директор Bogdanka Мирослав Тарас відхилив пропозицію.

Інвестор чекає на приватизацію українських шахт


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті