Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 14:29 | London, Jul 19 12:29 | New York, Jul 19 08:29
Shanghai, Jul 19 20:29 | Tokyo, Jul 19 21:29 | Sydney, Jul 19 23:29

Грузія не проти інвестувати в український агросектор

Грузія не проти інвестувати в український агросектор
Рейтинг: 0
Голосів: 0
22 березня 2011 в 12:23 - Роман Зайцев


Грузія не проти інвестувати в український агросектор

Грузія вважає інвестиційно привабливим агарний сектор України. Про це сказав посол Грузії в Україні Григол Катамадзе в ході круглого стола на тему "450 днів до Євро-2012: чи використає Україна шанс залучити іноземні інвестиції?"."Наприклад, аграрний сектор дуже цікавий для інвестора, і я впевнений у тім, що багато інвесторів прийдуть в Україну", - сказав він.

Катамадзе зазначив, що навіть якщо до проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році Україна не залучить всі інвестиції, на які розраховувала, у перспективі в країну будуть інвестувати значні кошти, оскільки вона має значний інвестиційний потенціал.

Водночас він підкреслив, що для цього необхідно створити максимально сприятливі умови для інвесторів.

Зокрема, він навів наприклад досвід Грузії, де правоохоронні органи мають право перевіряти ведення бізнесу тільки за рішенням суду, час для реєстрації бізнесу скорочено до мінімуму, податкові органи при відсутності порушень можуть працювати з бізнесом виключно за допомогою інтернету.

Грузія не проти інвестувати в український агросектор


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті