Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 19 00:25 | London, Dec 18 22:25 | New York, Dec 18 18:25
Shanghai, Dec 19 06:25 | Tokyo, Dec 19 07:25 | Sydney, Dec 19 09:25

DUPD придбав 35% частку торгових центрів, Arricano в Україні

DUPD придбав 35% частку торгових центрів, Arricano в Україні
13 вересня 2010 в 15:50 - Уляна Роїк


DUPD придбав 35% частку торгових центрів, Arricano в Україні

Фонд інвестицій в нерухомість України, Dragon Ukrainian Properties & Development Plc (DUPD) придбав за $ 30 млн. 35 відсотків акцій власника п’яти українських торгових центрів Arricano Trading Ltd. Про це йдеться в повідомленні компанії, розміщеній на Лондонській фондовій біржі.  

У результаті операції колишній 100-відсотковий власник торгової Arricano Ltd - зареєстрована в Люксембурзі компанія Expert Capital SA, власником якої є естонський бізнесмен Хіларр Тедер, скоротила свою частку до 65 відсотків.

Портфель Arricano Trading Ltd включає п’ять торгових центрів - два в Києві (Sky Mall і M26), і по одному в Запоріжжі (City Mall), Кривому Розі (Сонячна галерея) і Сімферополі (Inter Mall) загальною площею понад 400,000 квадратних метрів, з яких 128,000 квадратних метрів планується ввести в експлуатацію в 2011-2013 роках.

Залучені інвестиції будуть спрямовані на завершення будівництва цих торгових центрів і погашення боргів Arricano. Угода передбачає, що Dragon Ukrainian Properties & Development і Expert Capital будуть приймати спільні рішення з ключових питань розвитку бізнесу Arricano.

Розширивши склад акціонерів, Arricano не виключає проведення в 2012 році IPO на одному з світових фондових майданчиків.

Інвестиційний фонд DUPD був створений у 2007 році однією з найбільших українських інвестиційних компаній Dragon Capital для інвестування в об’єкти комерційної і житлової нерухомості в Україні. DUPD провів тоді перше публічне розміщення своїх акцій на альтернативному майданчику AIM Лондонської фондової біржі, зумівши залучити $ 208 млн., розмістивши пізніше акції на $ 100 млн.

За підсумками кризового 2009 року вартість чистих активів DUPD знизилася на 6,2 % до $ 294 млн.
 

DUPD придбав 35% частку торгових центрів, Arricano в Україні


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті