Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 05:55 | London, Jul 20 03:55 | New York, Jul 19 23:55
Shanghai, Jul 20 11:55 | Tokyo, Jul 20 12:55 | Sydney, Jul 20 14:55

Для міст України планується збудувати 10 сміттєпереробних заводів25 листопада 2010 в 13:42 - Христина


Для міст України планується збудувати 10 сміттєпереробних заводів

В Україні планується збудувати 10 сміттєпереробних заводів.Як передає кореспондент УНІАН, будівництво заводів передбачене національним проектом "Чисте місто", яке міністерство реалізовуватиме спільно з Державним агентством з управління національними проектами.

Міністр пояснив, що у 14 містах України в рамках проекту планується будівництво сміттєпереробних заводів, або ліній з переробки твердих побутових відходів (папір, скло, пластик), які б могли випускати вторинну сировину і утилізувати решту відходів.

Він зазначив, що будівництво заводів здійснюватиметься здебільшого за інвестиційні кошти. При цьому є попередні домовленості з ЄБРР і Світовим банком про надання кредитів.

За даними МінЖКХ, в Україні щороку утворюється понад 50 млн. куб. м (12,5 млн. тонн) твердих побутових відходів, які хороняться на 4,5 тис. звалищах і полігонах загальною площею майже 7,8 тис. га.

При цьому тільки 70% населення України охоплене послугами з вивезення побутових відходів, зокрема 30% - у сільській місцевості. Це приводить до щорічного утворення 24 тис. несанкціонованих звалищ, які займають площу 750 га. Таким чином, щороку на несанкціоновані сміттєзвалища і в лісосмуги потрапляє близько 5 млн. тонн побутових відходів.

У той же час тільки 2,5% побутових відходів в Україні утилізувалося на двох сміттєпереробних заводах у Києві і Дніпропетровську з чотирьох побудованих за радянських часів (у Харкові і Севастополі).

Міністр повідомив, що із 600 міст в Україні роздільне збирання побутових відходів запроваджене тільки в 53 містах. У 7 населених пунктах працюють сміттєсортувальні лінії, а в 16 населених пунктах вони будуються.

За даними МінЖКГ, середній тариф на вивезення ТПВ становить близько 29 грн./куб.м, зокрема за перевезення – 21 грн./куб.м, за захоронення – 8 грн./куб.м.
 

Для міст України планується збудувати 10 сміттєпереробних заводів


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Принципи організації комунальної інфрастуктури Принципи організації комунальної інфрастуктури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті