Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 04:16 | London, Jul 22 02:16 | New York, Jul 21 22:16
Shanghai, Jul 22 10:16 | Tokyo, Jul 22 11:16 | Sydney, Jul 22 13:16

Deloitte планує інвестувати півмільярда доларів в швидко зростаючі ринки

Deloitte планує інвестувати півмільярда доларів в швидко зростаючі ринки
Рейтинг: 0
Голосів: 0
26 січня 2011 в 17:04 - Христина


Deloitte планує інвестувати півмільярда доларів в швидко зростаючі ринки

Одна з найбільших у світі консалтингових компаній Deloitte має намір інвестувати 500 млн. доларів у ринки, що швидко розвиваються, протягом наступних трьох років, повідомив виконавчий директор компанії Джеймс Квіглі.У сферу інтересів Deloitte входять такі країни як Китай і Бразилія. Також керівництво компанії розглядає можливість інвестицій в країни Близького Сходу і Південно-Східної Азії, уточнює The Wall Street Journal.

Квіглі зазначив, що в даний час зростають інвестиції самого Китаю в ринки інших країн, у міру того як китайські компанії виходять на міжнародний ринок.

Deloitte Touche Tohmatsu - мережа компаній, що надають аудиторські та консалтингові послуги компаніям по всьому світу. Deloitte веде бізнес в 140 країнах світу.

Виручка за підсумками 2009-2010 фінансового року, який завершився 31 травня минулого року, склала 26,6 млрд. доларів.
 

Deloitte планує інвестувати півмільярда доларів в швидко зростаючі ринки


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті