Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 04:39 | London, May 27 02:39 | New York, May 26 22:39
Shanghai, May 27 10:39 | Tokyo, May 27 11:39 | Sydney, May 27 13:39

Бельгійська федеральна холдингова компанія інвестує у фонд Європейського космічного агентства - Open Sky Technologies24 вересня 2010 в 16:39 - Уляна Роїк


Бельгійська федеральна холдингова компанія інвестує у фонд Європейського космічного агентства - Open Sky Technologies

Бельгійська федеральна холдингова компанія інвестувала 100 млн. євро.  у фонд Open Sky Technologies (OSTF).  Керівництво фонду, яке очолює компанія Triangle, заявило, що "Бельгія надає значну підтримку, сприяючи компаніям, які тільки розпочинають свою діяльність, шляхом створення на своїй території кількох бізнес-інкубаторів для проектів, пов’язаних з космосом", в рамках якої 5 жовтня в Мілані проводиться "Інвестиційний форум Європейського космічного агентства (ЄКА)".

Фонд OSTF був дуже зацікавлений у залученні федеральної холдингової компанії в якості інвестора. В свою чергу керівники цієї компанії усвідомлюють, що OSTF надає унікальну можливість виходу на зростаючий ринок. "Ми переконані, що за цим фондом послідують багато інших інвестори", заявили представники холдингової компанії.

Фонд початкових інвестицій ідеально підходить для отримання доступу до найбільших і найінноваційніших сфер на планеті, таких  як  космічні технології і додатки. Застосування космічних технологій, створюють стрімко зростаючий ринок для інвесторів.


Довідка від порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг

Фонд OSTF, заснований у березні Європейським космічним агентством (ЄКА) в рамках Програми передачі технологій, є першим і єдиним у своєму роді. Він призначений для підтримки багатообіцяючих початківців компаній, які застосовують методи і технології, спочатку розроблені для космічної галузі, і знаходять для них комерційне застосування в швидкозростаючих галузях промисловості тут на Землі.

Завдяки своїм унікальним зв’язкам з ЄКА фонд OSTF займає виграшне становище для надання джерел фінансування найбільш перспективним компаніям для забезпечення їх подальшого зростання та фінансування цього зростання.

Компанія Triangle, що здійснює управління фондом OSTF, є одним з найбільш визнаних європейських венчурних менеджерів та інвестором у технології, що знаходяться на ранньому етапі розробки. Вона зосереджує свою увагу на відгалужуються дослідних компаніях.

Джерело інформації: Європейське космічне агентство
 

Бельгійська федеральна холдингова компанія інвестує у фонд Європейського космічного агентства - Open Sky Technologies


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті