Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 14:17 | London, Jul 19 12:17 | New York, Jul 19 08:17
Shanghai, Jul 19 20:17 | Tokyo, Jul 19 21:17 | Sydney, Jul 19 23:17

Азаров попросив членів уряду зосередитися на реалізації інвестиційних програм

Азаров попросив членів уряду зосередитися на реалізації інвестиційних програм
5 січня 2011 в 15:30 - Роман Зайцев


Азаров попросив членів уряду зосередитися на реалізації інвестиційних програм

Прем'єр-міністр України Микола Азаров попросив членів уряду зосередитися на реалізації інвестиційних програм. Про це він говорив на засіданні Кабінету міністрів."Від них залежить, якою стане Україна в ювілейному (20 років незалежності) році, і який буде в наступних роках. Ми повинні будувати інвестиційні програми на принципах державно-приватного партнерства. Кожен міністр, кожен керівник відомств і регіонів повинні разом з керівниками державних підприємств визначити короткострокові програми на поточний рік, які, в той же час, стануть містком до середньострокових - на 2-3 роки - інвестиційним програмам. У той же час, підкреслюю, що пріоритет ми віддаємо інвестиціям інноваційного характеру ", - зазначив М.Азаров.

Він підкреслив, що якщо впритул не зайнятися інноваціями, то "технологічна відсталість нашої промисловості - це вирок для країни". За словами прем'єр-міністра, прикладом в даній ситуації може слугувати металургійна галузь, яку потрібно негайно реанімувати, оскільки "якщо протягом найближчих років не вирішити завдання інвестиційного перетворення цієї галузі, то темп оновлення металургійних виробництв у світі не залишить вітчизняним комбінатам жодного шансу залишитися на ринку.

Азаров попросив членів уряду зосередитися на реалізації інвестиційних програм


Новини Статті Аналітика
Азаров написав Путіну Азаров написав Путіну "газового" листа 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті