Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 00:41 | London, May 26 22:41 | New York, May 26 18:41
Shanghai, May 27 06:41 | Tokyo, May 27 07:41 | Sydney, May 27 09:41

Австрійці інвестуватимуть в український агропромисловий комплекс

Австрійці інвестуватимуть в український агропромисловий комплекс
Рейтинг: 0
Голосів: 0
10 листопада 2010 в 17:10 - Роман Зайцев


Австрійці інвестуватимуть в український агропромисловий комплекс

Австрійські бізнесмени інвестуватимуть в агропромисловий комплекс України. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.  За його словами, це передбачено Меморандумом про співробітництво в галузі сільського господарства, підписаного міністром аграрної політики України Миколою Присяжнюком та федеральним міністром сільського, лісового, водного господарства та довкілля Республіки Австрія Ніколаусом Берлаковічем.

“У документі, зокрема, йдеться про залучення австрійського бізнесу до реформування агропромислового сектору України на рівні інвестицій, про обмін досвідом та надання допомоги у запровадженні в Україні сучасних агротехнологій”, - розповів голова уряду.

Австрійці інвестуватимуть в український агропромисловий комплекс


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті