Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 18 11:09 | London, Dec 18 09:09 | New York, Dec 18 05:09
Shanghai, Dec 18 17:09 | Tokyo, Dec 18 18:09 | Sydney, Dec 18 20:09

Янукович удосконалив законодавство про заборону грального бізнесу

Янукович удосконалив законодавство про заборону грального бізнесу
13 січня 2011 в 12:18 - Ілона Чіркова


Янукович удосконалив законодавство про заборону грального бізнесу

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №2852-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні".

Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Згідно з документом, Кримінально-процесуальний кодекс України доповнено статтею 2032 такого змісту: "Стаття 2032. Заняття гральним бізнесом.

1. Заняття гральним бізнесом - карається штрафом від десяти до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за заняття гральним бізнесом, - караються обмеженням волі на термін до п'яти років".

Також зміни торкнуться частини першої статті 10 Закону України "Про міліцію", яка буде доповнена пунктом 32 такого змісту: "32) забезпечувати в межах своїх повноважень виконання вимог закону про заборону грального бізнесу в Україні".

Зміни будуть внесені й у частині другій статті 3 Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", яка буде викладена в такій редакції: "Застосування фінансових санкцій, зазначених у частині першій цієї статті, здійснюється за рішенням суду, прийнятим за позовом органів міліції та/або органів державної податкової служби".

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Янукович удосконалив законодавство про заборону грального бізнесу


Новини Статті Аналітика
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа пропонує значно більше можливостей втратити гроші, ніж їх заробити.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті