Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 19 17:44 | London, Oct 19 15:44 | New York, Oct 19 11:44
Shanghai, Oct 19 23:44 | Tokyo, Oct 20 00:44 | Sydney, Oct 20 02:44

Янукович удосконалив законодавство про заборону грального бізнесу

Янукович удосконалив законодавство про заборону грального бізнесу
13 січня 2011 в 12:18 - Ілона Чіркова


Янукович удосконалив законодавство про заборону грального бізнесу

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №2852-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні".

Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Згідно з документом, Кримінально-процесуальний кодекс України доповнено статтею 2032 такого змісту: "Стаття 2032. Заняття гральним бізнесом.

1. Заняття гральним бізнесом - карається штрафом від десяти до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за заняття гральним бізнесом, - караються обмеженням волі на термін до п'яти років".

Також зміни торкнуться частини першої статті 10 Закону України "Про міліцію", яка буде доповнена пунктом 32 такого змісту: "32) забезпечувати в межах своїх повноважень виконання вимог закону про заборону грального бізнесу в Україні".

Зміни будуть внесені й у частині другій статті 3 Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", яка буде викладена в такій редакції: "Застосування фінансових санкцій, зазначених у частині першій цієї статті, здійснюється за рішенням суду, прийнятим за позовом органів міліції та/або органів державної податкової служби".

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Янукович удосконалив законодавство про заборону грального бізнесу


Новини Статті Аналітика
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Бізнес – це мистецтво витягати гроші з кишені іншої людини, не застосовуючи насильства.

М. Амстердам
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті