Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 19:23 | London, Jul 22 17:23 | New York, Jul 22 13:23
Shanghai, Jul 23 01:23 | Tokyo, Jul 23 02:23 | Sydney, Jul 23 04:23

Янукович готовий примусити всіх працювати пожиттєво

Янукович готовий примусити всіх працювати пожиттєво
16 грудня 2010 в 11:40 - Роман Зайцев


Янукович готовий примусити всіх працювати пожиттєво

Президент Віктор Янукович заявляє про готовність до початку проведення пенсійної реформи."Попереду - пенсійна реформа. Фактично, закон вже підготовлено. Порядок, послідовність, реалізація пенсійної реформи. Вона розрахована на багато років", - сказав він, виступаючи на українсько-латвійському бізнес-форумі в Ризі в середу, передає "Інтерфакс".

При цьому президент підкреслив, що українська влада не бачить більш необхідної реформи в соціальній політиці держави, ніж пенсійна.

Коментуючи факт, що в Україні кількість працюючих практично зрівнялася з кількістю пенсіонерів, Янукович зазначив, що якщо зараз "дуже терміново не втрутитися" і не провести пенсійну реформу, то це може призвести до соціальної кризи в державі.

При цьому глава держави зазначив, що незважаючи на розуміння владою неминучості політичних проблем при проведенні такої реформи вона все одно буде проведена.

Янукович висловився також за участь громадських інституцій у обговоренні проекту пенсійної реформи. "Ми свій політикою не повинні лякати людей", - підкреслив він, вказавши на необхідність роз'яснення дій влади.

Янукович готовий примусити всіх працювати пожиттєво


Новини Статті Аналітика
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті