Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 22 11:28 | London, Oct 22 09:28 | New York, Oct 22 05:28
Shanghai, Oct 22 17:28 | Tokyo, Oct 22 18:28 | Sydney, Oct 22 20:28

Янукович готовий примусити всіх працювати пожиттєво

Янукович готовий примусити всіх працювати пожиттєво
16 грудня 2010 в 11:40 - Роман Зайцев


Янукович готовий примусити всіх працювати пожиттєво

Президент Віктор Янукович заявляє про готовність до початку проведення пенсійної реформи.

"Попереду - пенсійна реформа. Фактично, закон вже підготовлено. Порядок, послідовність, реалізація пенсійної реформи. Вона розрахована на багато років", - сказав він, виступаючи на українсько-латвійському бізнес-форумі в Ризі в середу, передає "Інтерфакс".

При цьому президент підкреслив, що українська влада не бачить більш необхідної реформи в соціальній політиці держави, ніж пенсійна.

Коментуючи факт, що в Україні кількість працюючих практично зрівнялася з кількістю пенсіонерів, Янукович зазначив, що якщо зараз "дуже терміново не втрутитися" і не провести пенсійну реформу, то це може призвести до соціальної кризи в державі.

При цьому глава держави зазначив, що незважаючи на розуміння владою неминучості політичних проблем при проведенні такої реформи вона все одно буде проведена.

Янукович висловився також за участь громадських інституцій у обговоренні проекту пенсійної реформи. "Ми свій політикою не повинні лякати людей", - підкреслив він, вказавши на необхідність роз'яснення дій влади.

Янукович готовий примусити всіх працювати пожиттєво


Новини Статті Аналітика
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті