Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 18:41 | London, Mar 21 16:41 | New York, Mar 21 12:41
Shanghai, Mar 22 00:41 | Tokyo, Mar 22 01:41 | Sydney, Mar 22 03:41

В України є шанс створити свою Силіконову долину

В України є шанс створити свою Силіконову долину
1 листопада 2010 в 13:30 - Роман Зайцев


В України є шанс створити свою Силіконову долину

Нині Україна - 5-та у світі за розробкою програмного забезпечення. Програмістів з України охоче запрошують в Силіконову долину. Втім, все частіше вони повертаються додому, щоб започаткувати власну справу.  

За щорічного випуску 8 тисяч фахівців для ІТ- індустрії, в українські інноваційно-технологічні проекти за останні п‘ять років вкладено близько 20 млн. доларів.

В Росії ця цифра перевищує 500 млн., у Європі - 5 млрд. доларів, повідомляє "Німецька хвиля".

"Україна експортує софт-забезпечення. Об‘єм експорту перевищує один млрд. доларів. Ця цифра може збільшуватися. Це хороший старт для українських підприємців, які працюють в проектах інтернет-технологій і інновацій для використання цього важливого ресурсу в своїх розробках та можливість перенесення розробок в Україну",- розповіла Вікторія Тігіпко.

Цю ідею підтримує і український уряд та планує легалізувати цей бізнес. Адже більша частина українських інтернет-технологій вивозиться за кордон.

Причому здебільшого програмісти в Україні не платять податки в бюджет та експортують свої розробки нелегально.

За словами віце-прем‘єр-міністра Сергія Тігіпка, в новому податковому кодексі передбачене оподаткування одного програміста як фізособи, який повинен буде сплачувати в місяць 1000 гривень податку.

На його думку, після легалізації ринку високих технологій і програмних розробок через 3-4 роки Україна зможе експортувати софт-забезпечення на 10 млрд. доларів.

Президент венчурної компанії Entana, яка представилась лідером російськомовної спільноти в Силіконовій долині, Анна Дворнікова підтвердила великий інтерес іноземних інвесторів до українських програмних розробок в сфері високих технологій.

"В Силіконовій долині працює дуже багато українців. Це серйозні люди. Зараз багато з них повертаються в Україну чи роблять якісь спільні проекти з Україною. Дуже важливо пов‘язувати їх з батьківщиною. Адже багато інженерів та розробників з Індії та Китаю повернулися з Силіконової долини до себе на батьківщину і тепер розвивають економіку своїх країн",- сказала Дворнікова.

Фахівці галузі відзначають, що важливою умовою для активізації інвестування в українські інтернет-проекти є скасування візового режиму, особливо з країнами ЄС.

В України є шанс створити свою Силіконову долину


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті