Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 08:36 | London, Jul 21 06:36 | New York, Jul 21 02:36
Shanghai, Jul 21 14:36 | Tokyo, Jul 21 15:36 | Sydney, Jul 21 17:36

В Туреччину українці їздитимуть без віз

В Туреччину українці їздитимуть без віз
17 грудня 2010 в 07:28 - Ілона Чіркова


В Туреччину українці їздитимуть без віз

Україна і Туреччина розглядають доцільність запровадження взаємного безвізового режиму. Про це повідомив посол України в Туреччині Сергій Корсунський.Він зазначив, що Туреччина ініціювала скасування віз для українців, які відвідують країни терміном на 30 днів, а для перебування в Туреччині терміном 2 місяці - отримання візи вартістю 55 євро у відповідному посольстві.

Також Корсунський нагадав, що така схема безвізового режиму вже була здійснена Туреччиною і Росією, проте багато росіян нею незадоволені.

Посол припустив, що громадяни України також можуть виявитися незадоволені, тому що чинний режим передбачає купівлю візи після прибуття в Туреччину за 30 доларів і можливість перебування в країні до 3 місяців.

Він також зазначив, що з усіх, з ким у нас візовий режим, з Туреччиною найбільш ліберальний.

За словами Корсунського, візи, що видаються громадянам Туреччини, також є вагомою статтею надходжень до державного бюджету України.

У зв'язку з цим він вважає, що українська влада повинна зважено підійти до питання скасування віз у цьому випадку.

Корсунський додав, що скасування віз між Україною та Туреччиною може вплинути на потоки нелегальних мігрантів з Туреччини до Європейського Союзу, що в результаті може негативно позначитися на євроінтеграційні перспективи як України, так і Туреччини.

В Туреччину українці їздитимуть без віз


Новини Статті Аналітика
Туристичний потік українців в Туреччину зріс на 22% Туристичний потік українців в Туреччину зріс на 22% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна та Індія можуть домовитись про безвізовий режим Україна та Індія можуть домовитись про безвізовий режим Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Кабмін схвалив проект угоди з Сербією про відмову від візових вимог Кабмін схвалив проект угоди з Сербією про відмову від візових вимог Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Уряд України підписав з Аргентиною угоду про скасування віз Уряд України підписав з Аргентиною угоду про скасування віз Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті