Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 14:27 | London, Mar 19 12:27 | New York, Mar 19 08:27
Shanghai, Mar 19 20:27 | Tokyo, Mar 19 21:27 | Sydney, Mar 19 23:27

Україна хоче до ОЕСР

Україна хоче до ОЕСР
Рейтинг: 0
Голосів: 0
8 грудня 2010 в 14:19 - Роман Зайцев


Україна хоче до ОЕСР

Україна веде переговори про вступ до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Про це заявив прем‘єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з міністром закордонних справ Естонської Республіки Урмасом Паетом, повідомляє прес-служба уряду.

"Я хочу привітати Вас зі вступом до Організації економічного співробітництва та розвитку, а також рішенням Євросоюзу про приєднання Естонії до зони євро з 1 січня 2011 року. Ми, до речі, теж збираємося вступити в ОЕСР, ведемо переговори і надалі вийдемо на ухвалення рішення" , - зазначив Азаров.

Український прем‘єр підкреслив, що Україна "задоволена рівнем політичного діалогу з Естонською Республікою і відсутністю у відносинах проблемних питань принципового характеру".

За його словами, між двома країнами склалися хороші відносини у всіх сферах, зокрема, в торговельно-економічній.

"Ми розглядаємо початок роботи спільної українсько-естонської міжурядової комісії з економічного, промислового, наукового та технічного співробітництва як важливий крок на шляху розвитку конкретної взаємодії у пріоритетних для обох країн сферах", - підкреслив Азаров.

Він додав, що наша країна зацікавлена у вивченні досвіду Естонії у розробці та використанні сланцевих родовищ газу, а також в естонських інвестиціях у розвиток цієї галузі в Україні.

Україна також готова до активізації та розширення співробітництва в культурно-гуманітарній сфері.

Прем‘єр-міністр запропонував естонській стороні активізувати співпрацю в енергетичній галузі, зокрема обговорити можливість створення спільного ринку електроенергії.

Крім того, Азаров подякував естонській стороні за підтримку євроінтеграційного курсу України.

У свою чергу міністр закордонних справ Естонії Урмас Пает зазначив: "Я радий, що наша міжурядова комісія знову почала працювати - це чудовий формат, в рамках якого можна вирішувати найрізноманітніші питання двостороннього співробітництва".

Україна хоче до ОЕСР


Новини Статті Аналітика
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Росії кажуть, що мито на газ для України переглядатимуть лише у випадку вступу до Митного союзу В Росії кажуть, що мито на газ для України переглядатимуть лише у випадку вступу до Митного союзу Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Експерти прогнозують, що вступ України до Митного Союзу сповільнить модернізацію економіки Експерти прогнозують, що вступ України до Митного Союзу сповільнить модернізацію економіки Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У ЄС констатували, що вступ України до Митного союзу унеможливить переговори щодо ЗВТ У ЄС констатували, що вступ України до Митного союзу унеможливить переговори щодо ЗВТ У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Сергій Тігіпко і Прем’єр-міністром Естонії обговорили заходи щодо євроінтеграції Сергій Тігіпко і Прем’єр-міністром Естонії обговорили заходи щодо євроінтеграції Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті