Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 22:18 | London, Jul 21 20:18 | New York, Jul 21 16:18
Shanghai, Jul 22 04:18 | Tokyo, Jul 22 05:18 | Sydney, Jul 22 07:18

Тігіпко почне підвищувати пенсійний вік не раніше лютого

Тігіпко почне підвищувати пенсійний вік не раніше лютого
24 грудня 2010 в 19:17 - Роман Зайцев


Тігіпко почне підвищувати пенсійний вік не раніше лютого

Віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявляє, що пенсійна реформа в Україні буде запроваджена не раніше лютого 2011 року. Про це він сказав, виступаючи у Верховній раді щодо перспектив проведення пенсійної реформи."Ми передбачаємо, що весь січень ми будемо проводити зустрічі, весь лютий ми будемо проводити зустрічі з фахівцями, з людьми, із представниками різних категорій професій, 16 лютого будуть слухання, і після цього - перше, друге читання", - сказав Тігіпко.

При цьому віце-прем'єр висловив переконання, що за два місяці вдасться переконати населення в необхідності проведення пенсійної реформи.

За словами Тігіпка, зараз є занадто багато чуток щодо пенсійної реформи, які не відповідають дійсності, і людям необхідно роз'яснити позиції реформи.

Як заявив урядовець, нинішні пенсії внаслідок реформи не зменшуватимуться, але новонараховані не перевищуватимуть 12 прожиткових мінімумів.

Тігіпко нагадав, що відповідно до Конституції не можна "погіршувати ситуацію для людей в соціальному плані".

Він наголосив, що нинішні максимальні пенсії, які люди отримують, залишатимуться, але після ухваленого закону вони не будуть індексуватися.

Тігіпко також назвав чутками розмови про те, що в законопроекті робляться винятки щодо максимальної пенсії для урядовців. "В законопроекті не робиться ніяких винятків по максимальних пенсіях ні для однієї категорії", - наголосив урядовець.

Віце-прем'єр спрогнозував, що у разі проведення пенсійної реформи в 2011 році її ефективність проявиться в 2016-2021 роках.

Цього місяця уряд вніс у Верховну раду пропозиції про реформування пенсійної системи. Вони, зокрема, передбачають обмежити максимальний розмір пенсій і збільшити вік виходу на пенсію для державних службовців.

У серпні Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Тігіпко почне підвищувати пенсійний вік не раніше лютого


Новини Статті Аналітика
МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Тігіпко думає, що рівень інфляції на кінець 2011 р. складе 8,9% Тігіпко думає, що рівень інфляції на кінець 2011 р. складе 8,9% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У травні презентують зміни до Податкового кодексу У травні презентують зміни до Податкового кодексу Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Пенсійний фонд завершив фінансування виплати пенсій та за квітень Пенсійний фонд завершив фінансування виплати пенсій та за квітень У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті