Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 05:58 | London, Jul 20 03:58 | New York, Jul 19 23:58
Shanghai, Jul 20 11:58 | Tokyo, Jul 20 12:58 | Sydney, Jul 20 14:58

Росія на першому місці за рівнем корупції

Росія на першому місці за рівнем корупції
Рейтинг: 0
Голосів: 0
18 травня 2011 в 16:40 - Роман Зайцев


Росія на першому місці за рівнем корупції

Російські підприємці частіше колег з інших країн Європи готові давати хабарі і дарувати "подарунки".На першому місці Росія і за кількістю махінацій з фінансовою звітністю: антикорупційна кампанія не працює.

Корупція, хабарництво та шахрайство в європейських країнах за останні два роки стали більш масштабними, показало дослідження аудиторської компанії Ernst & Young, передає Gazeta.ru.

Це визнають 40% що брали участь у дослідженні 2300 осіб - від робітників до топ-менеджерів компаній у 25 країнах.

Це відповідь бізнесу на підвищені ризики кризового періоду.

"Безпечне ставлення до шахрайства, хабарів і корупції в поєднанні зі скороченням витрат компаній погіршують ситуацію", - пояснює глава підрозділу Ernst & Young, що займається дослідженням проблем неетичної ділової поведінки, Девід Сталб.

39% респондентів з Росії визнали, що готові дати хабар готівкою, щоб виграти тендер або "улагодити справи".

Часто пропонують хабарі і у вигляді дорогих подарунків, в Росії про такі заявили 26% (лідирує по даному виду Туреччина - 32%). Організацію відпочинку та розваг у якості хабара назвали 25% респондентів з Росії.

На запитання "чи відбулося велике шахрайство у вашій компанії за останні два роки?" У Росії 37% відповіли "так".

"І це найвищий показник в Європі. На другому Угорщина з 27%, в середньому по Європі - 16%, - розповів керівник відділу послуг у галузі розслідування шахрайства та сприяння у спірних ситуаціях в СНД компанії Ernst & Young Іван Рютов. - Але лише одна п‘ята, що відповіли в Росії на запитання констатували посилення заходів, які вживають їх компаніями для протидії корпоративного шахрайства. Ситуація парадоксальна і дуже тривожна".

Ще один пункт, за яким лідирує Росія, - шахрайство із звітністю. Помилкові фінансові відомості про результати роботи компанії вважають доречними використовувати 13% учасників опитування.

У цілому про поширення корупції і хабарництва заявив 81% опитаних у країнах, що розвиваються і 46% - у розвинених. Найбільш чесні підприємці працюють у Західній Європі - у Франції та Норвегії.

Росія на першому місці за рівнем корупції


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті