Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 10:34 | London, Jul 19 08:34 | New York, Jul 19 04:34
Shanghai, Jul 19 16:34 | Tokyo, Jul 19 17:34 | Sydney, Jul 19 19:34

Рада прийняла закон про ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції

Рада прийняла закон про ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції
6 грудня 2010 в 13:40 - Роман Зайцев


Рада прийняла закон про ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції

Верховна рада ухвалила внесений президентом Віктором Януковичкм закон про ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції. Документ на засіданні підтримали 236 депутатів із 424 зареєстрованих в залі.Закон спрямований на запровадження в Україні ринкового нагляду та встановлення правових та організаційних засад його здійснення.

У той же час, законом передбачається, що ринковий нагляд не буде додатковою системою державного нагляду і контролю у сфері господарської діяльності, а замінить існуючу систему державного нагляду за дотриманням стандартів, норм і правил.

Закон пропонує ввести в Україні європейську систему контролю продукції при її ввезенні на митну територію країни, яка відповідає вимогам Світової організації торгівлі.

Дія закону не поширюється на відносини, пов‘язані із здійсненням нагляду і контролю над харчовими продуктами, харчовими добавками та ароматизаторами, дієтичними добавками, продукцією тваринного походження, кормами, живими рослинами і тваринами, спиртом, алкогольними напоями та тютюновими виробами, лікарськими (у тому числі наркотичними ) засобами, ветеринарними препаратами, спеціальними матеріалами, що розщеплюються, виробами військового призначення та об‘єктами містобудування.

Метою здійснення контролю продукції є забезпечення відповідності продукції, яка ввозиться на митну територію України встановленим вимогам до моменту її випуску у вільний обіг, а також недопущення ввезення на митну територію України продукції, яка може нести серйозні ризики для громадських інтересів.

Рада прийняла закон про ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції


Новини Статті Аналітика
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Парламент скасував свідоцтва про реєстрацію підприємця Парламент скасував свідоцтва про реєстрацію підприємця Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Верховна рада хоче ввести маркування нафтопродуктiв Верховна рада хоче ввести маркування нафтопродуктiв Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Парламент дозволить держпідприємствам працювати в обхід тендерів Парламент дозволить держпідприємствам працювати в обхід тендерів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Рада вирішила розслідувати діяльність Рада вирішила розслідувати діяльність "Лівели" та інших пов’язаних із нею осіб Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті