Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 07:05 | London, Jul 21 05:05 | New York, Jul 21 01:05
Shanghai, Jul 21 13:05 | Tokyo, Jul 21 14:05 | Sydney, Jul 21 16:05

Профспілки радо підтримали ідею Тігіпка про доопрацювання пенсійної реформи

Профспілки радо підтримали ідею Тігіпка про доопрацювання пенсійної реформи
1 лютого 2011 в 13:13 - Роман Зайцев


Профспілки радо підтримали ідею Тігіпка про доопрацювання пенсійної реформи

Профспілки закликають Кабмін відкликати з Верховної Ради законопроект про реформування пенсійної системи.Відповідна резолюція була прийнята на всеукраїнському зібранні представників профспілкових організацій з обговорення питання про проведення пенсійної реформи в Україні в понеділок у Києві.

"Вимагаємо від Кабінету міністрів України відкликати з Верховної Україна Ради законопроект про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", - цитує резолюцію "Інтерфакс-Україна".

Профспілки також наполягають "невідкладно приступити до формування з соціальними партнерами спільних комплексних заходів щодо забезпечення пенсійної реформи на основі законів про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування та концепції проведення подальшої реформи".

Профспілки закликають Кабмін розробити і затвердити у першому півріччі поточного року програму реформ заробітної плати до 2012 року, спрямовану на максимальну легалізацію зарплат.

Також вимагають відновити практику розробки державних програм зайнятості населення, розробити за участю соціальних партнерів в першому півріччі 2011 року і подати на схвалення парламенту таку програму на 2012-2015 роки, забезпечити захист діючих робочих місць від ліквідації, і гарантувати створення в 2011 році не менше 680 тисяч нових робочих місць.

Як відомо, раніше віце-прем‘єр Сергій Тігіпко заявив, що попросить Кабмін відкликати з парламенту законопроект щодо пенсійної реформи.

Профспілки радо підтримали ідею Тігіпка про доопрацювання пенсійної реформи


Новини Статті Аналітика
МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Пенсійний фонд завершив фінансування виплати пенсій та за квітень Пенсійний фонд завершив фінансування виплати пенсій та за квітень Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
МВФ дасть Україні грошей після проведення пенсійної реформи і підвищення ціни на газ МВФ дасть Україні грошей після проведення пенсійної реформи і підвищення ціни на газ Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
МВФ пішов на поступки Україні щодо пенсійної реформи МВФ пішов на поступки Україні щодо пенсійної реформи Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
За пенсійну реформу нардепи візьмуться у травні-червні За пенсійну реформу нардепи візьмуться у травні-червні У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті