Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 25 07:41 | London, Apr 25 05:41 | New York, Apr 25 01:41
Shanghai, Apr 25 13:41 | Tokyo, Apr 25 14:41 | Sydney, Apr 25 16:41

ЦВК оголосила про початок виборчої кампанії 2010 року

ЦВК оголосила про початок виборчої кампанії 2010 року
3 вересня 2010 в 16:57 - Роман Зайцев


ЦВК оголосила про початок виборчої кампанії 2010 року

Голова ЦВК Володимир Шаповал оголосив про початок виборчої кампанії 11 вересня 2010 р. Про це він заявив на засіданні ЦВК.  За словами В.Шаповала, вибори оголошені відповідно до закону Верховної Ради України про місцеві вибори і відповідної постанови ВР.

Нагадаємо, 30 серпня ц.р. Верховна Рада України внесла зміни до закону «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

Зокрема, ВР виключила із закону про місцеві вибори вимогу про обов’язкову реєстрацію місцевих організацій політичних партій щонайменше за 365 днів до дня місцевих виборів для участі у цих виборах.

Крім того, парламент змінив принцип формування складу територіальних виборчих комісій: ВР збільшила склад територіальних виборчих комісій до вісімнадцяти чоловік і надала право подавати кандидатури для формування територіальних виборчих комісій не лише місцевим організаціям тих політичних партій, які представлені у Верховній Раді України поточного скликання, а й всім місцевим організаціям політичних партій, які зареєстровані в Україні.

Згідно прийнятих змін, визначено чіткий порядок відбору кандидатур до складу територіальних виборчих комісій: до складу комісій будуть включені 15 осіб від місцевих організацій політичних партій, які представлені у Верховній Раді, а також три людини з числа кандидатур, представлених місцевими організаціями політичних партій, участь яких будуть визначати за допомогою жеребкування.

Відзначимо, 10 липня парламент прийняв нову редакцію закону про місцеві вибори, встановивши, що вони проводяться за мажоритарно-пропорційною системою без участі блоків політичних партій. У відповідності до прийнятого закону, висувати кандидатів у депутати могли тільки політичні партії, місцеві організації відповідного рівня, які зареєстровані не пізніше ніж за 365 днів до дня виборів. Нормативний акт піддався критиці як українських, так і іноземних політичних експертів.

20 серпня ц.р. ЦВК підготувала подання на розгляд Кабміну, згідно з яким, для проведення чергових місцевих виборів в Україні 31 жовтня 2010 у бюджеті необхідно додатково передбачити 289 млн 302 тис. 700 грн.

Нагадаємо, 5 липня ц.р. заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що витрати на проведення місцевих виборів у цьому році можуть скласти не менше 1 млрд грн. "Коридор в рамках 1 млрд 100 млн грн - 1 млрд 300 млн грн, але це все одно достатньо умовні цифри на сьогодні", - повідомив А.Магера. За його словами, у бюджеті мають бути кошти на проведення місцевих виборів. Також А.Магера зазначив, що 80% витрат на проведення виборів - це заробітна плата членів виборчих комісій.

Відзначимо, 1 липня ц.р. ВР ухвалила постанову "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 р. (31 жовтня 2010)".

ЦВК оголосила про початок виборчої кампанії 2010 року


Новини Статті Аналітика
Депутати схвалили антирейдерський законопроект Депутати схвалили антирейдерський законопроект Верховна Рада хоче ввести кримінальну відповідальність за маніпуляції на фондовому ринку Верховна Рада хоче ввести кримінальну відповідальність за маніпуляції на фондовому ринку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Верховна рада обклала митом експорт зерна Верховна рада обклала митом експорт зерна Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ВР ухвалила у другому читанні та в цілому проект Повітряного кодексу ВР ухвалила у другому читанні та в цілому проект Повітряного кодексу Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Депутати заборонили інтерактивні клуби Депутати заборонили інтерактивні клуби Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Верховна рада розгляне сьогодні введення мит на експорт зерна Верховна рада розгляне сьогодні введення мит на експорт зерна У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті