Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 22 08:43 | London, Feb 22 06:43 | New York, Feb 22 02:43
Shanghai, Feb 22 14:43 | Tokyo, Feb 22 15:43 | Sydney, Feb 22 17:43

Рада об’єднала комітети з фінансів і податкової політики3 березня 2011 в 18:51 - Роман Зайцев


Рада об’єднала комітети з фінансів і податкової політики

Верховна Рада об’єднала Комітет з питань фінансів і банківської діяльності та Комітет з питань податкової та митної політики. Новий комітет отримав назву "Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики".

За відповідний законопроект №8185 від 2 березня 2011 року, поданий депутатом від Партії регіонів Володимиром Макеєнком, проголосував 261 народний депутат.

На думку автора законопроекту, дана міра дозволить покращити координацію, підвищити ефективність законотворчої роботи у фінансовій, банківській, податковій та митній сферах для здійснення економічних реформ.

Головою нового комітету став Віталій Хомутиннік, який до цього очолював Комітет з питань податкової та митної політики.

Олександр Пеклушенко, який очолював Комітет з питань фінансів і банківської діяльності, став першим заступником голови комітету.

Крім того, першим заступником голови комітету призначений Сергій Терьохін, який очолював Комітет з податкової і митної політики до В.Хомутинніка.

Рада об’єднала комітети з фінансів і податкової політики


Новини Статті Аналітика
Депутати схвалили антирейдерський законопроект Депутати схвалили антирейдерський законопроект Верховна Рада хоче ввести кримінальну відповідальність за маніпуляції на фондовому ринку Верховна Рада хоче ввести кримінальну відповідальність за маніпуляції на фондовому ринку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Верховна рада обклала митом експорт зерна Верховна рада обклала митом експорт зерна Ахметов створить Перший донецький міжнародний банк Ахметов створить Перший донецький міжнародний банк Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ВР ухвалила у другому читанні та в цілому проект Повітряного кодексу ВР ухвалила у другому читанні та в цілому проект Повітряного кодексу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Депутати заборонили інтерактивні клуби Депутати заборонили інтерактивні клуби Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Верховна рада розгляне сьогодні введення мит на експорт зерна Верховна рада розгляне сьогодні введення мит на експорт зерна Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Так, я прогулююся повільно ... але зате завжди йду тільки вперед!

Абраам Лінкольн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті