Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 10:30 | London, Jul 21 08:30 | New York, Jul 21 04:30
Shanghai, Jul 21 16:30 | Tokyo, Jul 21 17:30 | Sydney, Jul 21 19:30

Після перших протестів Азаров став противником підвищення пенсійного віку

Після перших протестів Азаров став противником підвищення пенсійного віку
5 листопада 2010 в 14:10 - Роман Зайцев


Після перших протестів Азаров став противником підвищення пенсійного віку

Підвищення пенсійного віку в Україні можливе лише у разі збільшення середньої тривалості життя українців. Про це на брифінгу у п'ятницю заявив прем`єр-міністр Микола Азаров.  "У міру того, як збільшуватиметься тривалість життя в нашій країні, підкреслюю, у міру того, як збільшуватиметься тривалість життя, розглядатиметься питання про можливу зміну віку виходу на пенсію для певних категорій осіб", - сказав Азаров.

При цьому він зазначив, що така можливість буде заздалегідь обговорена із представниками громадськості.

Крім того, прем`єр-міністр повідомив, що уряд здійснює в Україні пенсійну реформу, яка розрахована на декілька років, повідомляє агентство "УНІАН".

За словами Азарова, її проведення розраховане на кілька етапів, і у решті-решт має привести до того, що держава гарантуватиме певний мінімум пенсійних виплат, а основна частина пенсії складатиметься з особистих внесків на свій персональний рахунок працівника упродовж трудового стажу.

За словами Азарова, однією з цілей пенсійної реформи є прагнення зацікавити працюючих громадян відкладати гроші для подальших виплат пенсій.

Водночас, за словами Азарова, уряд має намір у майбутньому розглянути питання скасування виходу на пенсію окремих категорій у 35-40 років.

За його словами, ця норма повинна залишитися, наприклад, для тих військових, які служили у військових умовах, але ті військові, які пройшли службу в звичайних умовах, на думку Азарова, не повинні виходити на пенсію в 35-40 років.

"Це не справедливо", - додав він.

Після перших протестів Азаров став противником підвищення пенсійного віку


Новини Статті Аналітика
Азаров написав Путіну Азаров написав Путіну "газового" листа Оцінка вартості акцій та облігацій Оцінка вартості акцій та облігацій ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Азаров їде домовлятись про вільну торгівлю з ЄС Азаров їде домовлятись про вільну торгівлю з ЄС Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров хоче зробити бюджет більш соціальним Азаров хоче зробити бюджет більш соціальним ПДВ-облігації скуповують іноземці ПДВ-облігації скуповують іноземці I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Азаров вважає, що держборг у 40% ВВП не критичний для України Азаров вважає, що держборг у 40% ВВП не критичний для України Недержавний пенсійний фонд Недержавний пенсійний фонд I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Азаров каже, що Україна і РФ почали переговори щодо зниження ціни на газ Азаров каже, що Україна і РФ почали переговори щодо зниження ціни на газ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті