Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 08:39 | London, Jul 17 06:39 | New York, Jul 17 02:39
Shanghai, Jul 17 14:39 | Tokyo, Jul 17 15:39 | Sydney, Jul 17 17:39

Німеччина дасть грошей Україні

Німеччина дасть грошей Україні
22 вересня 2010 в 09:30 - Роман Зайцев


Німеччина дасть грошей Україні

Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (ФМЕСР) і міністерство економіки України підписали протокол щодо продовження двостороннього німецько-українського співробітництва для економічного  розвитку.  Сторони домовилися продовжити співпрацю за такими пріоритетами: сталий економічний розвиток, сприяння інвестиціям, підтримка малих і середніх підприємств, енергетика та енергоефективність, боротьба з ВІЛ/СНІД, пише видання "Инвест-Газета".

ФМЕСР пообіцяло виділити фінансові кошти на нові проекти і додаткове фінансування поточних проектів на загальну суму 21,1 млн. євро.

Загальні обсяги зобов‘язань з асигнувань за період із 2002 року, коли почалося двостороннє співробітництво, склали 453 млн. євро.

Схвалені кошти у рамках фінансового співробітництва будуть спрямовані на проекти з реабілітації соціальної інфраструктури, комунальну програму захисту клімату та програму підтримки українських банків.

У сфері технічного співробітництва, окрім продовження поточних заходів, буде реалізовуватися консультативний проект щодо створення управлінських потужностей для Євро-2012, а також буде здійснюватися збільшення адміністративних потужностей у сфері державних фінансів.

Поруч із ФМЕСР консультаційні заходи в Україні проводять й інші федеральні міністерства.

Зокрема, Федеральне міністерство навколишнього середовища, яке в рамках Міжнародної ініціативи із захисту клімату виділив кошти в розмірі 5,6 млн. євро.

А також Федеральне міністерство охорони здоров‘я, яке фінансує Німецько-Українську партнерську ініціативу подолання ВІЛ/СНІД у розмірі 3,2 млн. євро.

Німеччина дасть грошей Україні


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Українські експортери залишають Європу Українські експортери залишають Європу Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті