Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 25 13:31 | London, Apr 25 11:31 | New York, Apr 25 07:31
Shanghai, Apr 25 19:31 | Tokyo, Apr 25 20:31 | Sydney, Apr 25 22:31

Китайські бізнесмени задоволені переговорами з Вілкулом24 грудня 2010 в 18:12 - Ілона Чіркова


Китайські бізнесмени задоволені переговорами з Вілкулом

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкул провів переговори з президентом компанії "China Railway International" Xу Чунцином про можливість реалізації в Дніпропетровську ряда інфраструктурних проектів.Це вже друга зустріч у рамках переговорів з компанією з будівництва масштабних інфраструктурних об'єктів у Дніпропетровській області. Серед них: подовження лінії Дніпропетровського метрополітену та будівництво об'їзної дороги навколо Дніпропетровська.

Голова облдержадміністрації заявив, що візит до Дніпропетровської області безпосередньо керівництва однієї з найбільших в Азії компаній - це ознака того, що китайська сторона реально зацікавлена у співпраці з нами. Він підкреслив, що Дніпропетровська сторона абсолютно відкрита для співпраці і готова надати всю необхідну інформацію щодо розробки техніко-економічного обгрунтування для переходу на наступний етап переговорів.

Дніпропетровським державним проектним інститутом житлового та цивільного будівництва було розроблено нове, уточнене техніко-економічне обгрунтування проекту добудови метрополітену, яке було презентовано китайській стороні.

Згідно з проектом, будівництво нових чотирьох станцій метрополітену дозволить вдвічі збільшити пасажиропотік - з 106 до 205 млн. пасажирів на рік і добитися рентабельності метрополітену близько 6%, а також запустити ресурсами міського бюджету "рейкові автобуси" ще на восьми станціях.

Зокрема, Дніпропетровська облдержадміністрація веде переговори з Урядом Японії про надання кредитних коштів під 0,75% річних в єнах.

За результатами зустрічі з Олександром Вілкулом керівник китайської делегації Xу Чунцин зазначив, що високо оцінює діяльність керівництва Дніпропетровської області. Сподівається, що ті зусилля, які робляться з обох сторін, принесуть хороший результат. Також оцінює переговори як дуже успішні, адже вони отримали можливість краще ознайомитися з діяльністю обох сторін.

Сторони домовилися продовжити переговори після детального розгляду пропозицій.

Китайські бізнесмени задоволені переговорами з Вілкулом


Новини Статті Аналітика
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Необхідні умови для відкриття власного бізнесу Необхідні умови для відкриття власного бізнесу Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком Можливість заробити на группон-сайтах Можливість заробити на группон-сайтах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично
Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті