Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 11:49 | London, Jul 18 09:49 | New York, Jul 18 05:49
Shanghai, Jul 18 17:49 | Tokyo, Jul 18 18:49 | Sydney, Jul 18 20:49

ЄБРР може дати ще 150 мільйонів євро на ЧАЕС

ЄБРР може дати ще 150 мільйонів євро на ЧАЕС
Теги: чаес, єбрр
Рейтинг: 0
Голосів: 0
28 лютого 2011 в 08:19 - Роман Зайцев


ЄБРР може дати ще 150 мільйонів євро на ЧАЕС

Європейський банк реконструкції і розвитку готовий виділити додатково на будівництво нового об'єкта укриття на Чорнобильській АЕС 150 млн. євро.Про це заявив голова Верховної ради Володимир Литвин, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Під час розмови з боку ЄБРР прозвучало, що вони готові нам надати 150 мільйонів. Але нам треба, щоб інші донори поставилися з розумінням до цієї проблеми", - сказав Литвин.

Він нагадав, що для будівництва нового саркофага на Чорнобильській АЕС зібрано понад 1,5 млрд. євро, але проте, у зв‘язку з тим, що ситуація змінилася, додатково необхідно ще 740 млн. євро.

Литвин також зазначив, що він розраховує, що міжнародна конференція, яка відбудеться у квітні 2011 року під егідою ООН, поставить це питання у всій його гостроті.

"Я розраховую, що міжнародна конференція під егідою ООН, постановка питання у всій його гостроті і екскурсія туди (на ЧАЕС) повинні викликати розуміння всіх наших проблем (з боку донорів)", - зазначив Литвин.

ЄБРР може дати ще 150 мільйонів євро на ЧАЕС


Новини Статті Аналітика
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Київ втратив можливість призначати одного з директорів-розпорядників ЄБРР Київ втратив можливість призначати одного з директорів-розпорядників ЄБРР Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄБРР планує інвестувати в проекти на Близькому Сході і в Північній Африці до 2,5 млрд євро щорічно ЄБРР планує інвестувати в проекти на Близькому Сході і в Північній Африці до 2,5 млрд євро щорічно Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ЄБРР надав українській газовидобувній компанії ЄБРР надав українській газовидобувній компанії "Куб-Газ" кредит на 40 млн доларів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ЄБРР підвищив прогноз по зростанню ВВП України з 4% до 4,5% ЄБРР підвищив прогноз по зростанню ВВП України з 4% до 4,5% Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті