Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 08:32 | London, Jul 21 06:32 | New York, Jul 21 02:32
Shanghai, Jul 21 14:32 | Tokyo, Jul 21 15:32 | Sydney, Jul 21 17:32

Голова СМДА Саратов заявив, що земля Севастополя і закон подружаться

Голова СМДА Саратов заявив, що земля Севастополя і закон подружаться
19 січня 2011 в 13:02 - Ілона Чіркова


Голова СМДА Саратов заявив, що земля Севастополя і закон подружаться

Голова СМДА Валерій Саратов заявив про те, що розгляд земельних питань у Севастополі буде повністю приведено у законне поле.Основою для цього буде закон "Про регулювання містобудівної діяльності", який повинен найближчим часом підписати Президент України.

Валерій Саратов
заявив, що детальний план територій стане обов'язковим документом, що дозволить проводити комплексну забудову міста з дитячими садками, школами, магазинами, дорогами, транспортом.

Саратов прокоментував останню виграну справу в суді керівництвом міста, в результаті чого земельну ділянку в районі "Золотого пляжу" буде повернений Севастополю. Він також запевнив, що територія, яка була раніше відведена колишньою адміністрацією підприємству "Мангуп-А" в Ласпі, вище "Дитячого санаторно-оздоровчого центру "Ласпі", буде повернена місту для розвитку дитячого табору.

Він зазначив, що ще частину судів виграли в 2009 і 2010. Зараз подають позови про визнання незаконними актів реєстрації кадастром всіх договорів суперфіцію. Цю роботу, безумовно, закінчать, і звичайно, необхідно цю територію зарезервувати для розвитку. Треба залучати інвестиції.

Голова СМДА Саратов заявив, що земля Севастополя і закон подружаться


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті