Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 12:51 | London, Jul 23 10:51 | New York, Jul 23 06:51
Shanghai, Jul 23 18:51 | Tokyo, Jul 23 19:51 | Sydney, Jul 23 21:51

Голова Київської облдержадміністрації обіцяє водну "Формулу-1" на Київському морі

Голова Київської облдержадміністрації обіцяє водну "Формулу-1" на Київському морі
26 січня 2011 в 11:01 - Роман Зайцев


Голова Київської облдержадміністрації обіцяє водну "Формулу-1" на Київському морі

30-31 липня 2011 року у місті Вишгороді Київської області відбудеться світовий чемпіонат водно-моторної "Формули 1".Відповідний договір підписали голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк і промоутер "Формули 1" на воді, віце-президент компанії Idea Marketing SA Лавінія Каваллеро, повідомляє УНІАН.

Присяжнюк зазначив, що "Формула 1" на воді - "захід незвичайний", такий, що має світове значення.

За його словами, у змаганні візьмуть участь "не десятки тисяч, а сотні (тисяч) телеглядачів, оскільки цей захід транслюється майже на 100 країн світу і його аудиторія - близько 300 мільйонів".

За словами Присяжнюка, це дозволить залучити спонсорів, які в майбутньому вкладатимуть інвестиції в розвиток Київської області.

Губернатор розповів, що будуть побудовані трибуни для 50-70 тисяч глядачів.

При цьому він відмовився назвати можливих спонсорів, оскільки на сьогодні немає чітких домовленостей і підписаних документів, а є лише попередні розмови.

Присяжнюк сказав, що "жодної копійки державних грошей на це виділено не буде".

"Всі заходи проводитимуться за рахунок меценатів, спонсорів", - додав він. При цьому губернатор висловив надію, що у разі проведення чемпіонату "на високому рівні - він стане стабільним і традиційним".

Каваллеро у свою чергу повідомила, що відвідала місце проведення перегонів і, "незважаючи на те, що необхідно провести цілу низку робіт", вона вірить, що "захід буде успішно проведений".

"Перед нами шість місяців важкої праці, але той ентузіазм, який мені довелося побачити тут, дає мені повну впевненість, що "Формула 1" буде успішно проведена", - сказала вона.

Присутній на заході "регіонал" Ельбрус Тедеєв зазначив, що за проведення "Формули 1" "борються у всьому світі так само, як за Євро-2012, за Олімпійські ігри-2022".

"Формула 1" - "це боротьба між державами, це політика, це економіка, це інвестиції, і, звичайно, Київська область дуже красива своїми водоймищами, і дуже приваблива для туристів", сказав він.

На прес-конференції також був присутній чемпіон світу 2010 року "Формули 1" на воді Самі Селіо. Він розповів, як проходять змагання, які судна беруть участь в гонках.

Як відомо, раніше Присяжнюк заявив, що в Київській області буде побудована міжнародна автомобільна траса для проведення змагань "Формула-1", інвестиції в яку складуть близько 1 мільярда доларів.

Водночас прем‘єр Микола Азаров скептично поставився до цієї ідеї.

Голова Київської облдержадміністрації обіцяє водну "Формулу-1" на Київському морі


Новини Статті Аналітика
Євро-2012 Євро-2012 "подешевшало" на мільярд 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Самий приголомшливий успіх частенько приходить прямо слідом за самим гірким розчаруванням.

Генрі Уорд Бічер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті