Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 05:01 | London, Jul 17 03:01 | New York, Jul 16 23:01
Shanghai, Jul 17 11:01 | Tokyo, Jul 17 12:01 | Sydney, Jul 17 14:01

Дніпропетровський "Південмаш" експортуватиме тракторні комплекти на Кубу

Дніпропетровський "Південмаш" експортуватиме тракторні комплекти на Кубу
1 грудня 2010 в 17:58 - Ілона Чіркова


Дніпропетровський "Південмаш" експортуватиме тракторні комплекти на Кубу

Південний машинобудівний завод ім. Макарова у Дніпропетровську має намір у 2011 році поставити на Кубу 400 тракторокомплектів.Представник заводу зазначив,що кубинська сторона підтвердила, що братиме 400 тракторокомплектів наступного року.

За його словами, така цифра затверджена в спільному україно - кубинському протоколі, підписаному за підсумками візиту української делегації на Кубу в листопаді і участі там у 28 міжнародній виставці FIHAV - 2010.

Тракторокомплекти використовуватимуться кубинською стороною для відновлювального ремонту тракторів марки ПМЗ, яких зараз, за даними Міністерства промислової політики, на Кубі налічується близько 40 тис. одиниць.

Портал ІНВЕСТИЦІЇ орг повідомляє, що в листопаді відбулося 10 засідання міжурядової україно-кубинської комісії з торгівельно-економічної і науково-технічної співпраці, на якому сторони розглянули проекти угод в інвестиційній, аграрній сферах, охороні здоров‘я і транспортній сфері.

Дніпропетровський "Південмаш" експортуватиме тракторні комплекти на Кубу


Новини Статті Аналітика
Товарообіг із Кубою за рік зріс у п’ять разів Товарообіг із Кубою за рік зріс у п’ять разів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
На Кубі дозволили приватну власність на житло На Кубі дозволили приватну власність на житло Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У Дніпропетровську відновлять будівництво метро вартістю 120 млн. грн. У Дніпропетровську відновлять будівництво метро вартістю 120 млн. грн. Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Кабмін додав грошей на освіту в Дніпропетровську Кабмін додав грошей на освіту в Дніпропетровську У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ЄБРР дасть Дніпропетровську 230 млн. євро на будівництво метро ЄБРР дасть Дніпропетровську 230 млн. євро на будівництво метро Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті