Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 16:17 | London, Mar 19 14:17 | New York, Mar 19 10:17
Shanghai, Mar 19 22:17 | Tokyo, Mar 19 23:17 | Sydney, Mar 20 01:17

Держкомпідприємництва пропонує списати борги підприємств

Держкомпідприємництва пропонує списати борги підприємств
29 березня 2011 в 13:40 - Роман Зайцев


Держкомпідприємництва пропонує списати борги підприємств

Держкомпідприємництва розробив законопроект, яким пропонується списувати борги підприємств перед Державною податковою службою та частково - перед Пенсійним фондом.

Про це пише урядовий уповноважений з дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський у своєму блозі в LiveJournal.

"Працювали над ним за дорученням прем‘єр-міністра. І я його вже погодив з Азаровим", - повідомив Бродський.

"Пропонуємо такий механізм. Податкові борги, а також штрафні санкції та пені за станом на 1 січня 2011 року ми пропонуємо списати. Ви прекрасно розумієте, що забрати ці гроші через суд практично неможливо. Зате поле для корупції тут велике. Тим більше, на початку цього року був прийнятий новий податковий кодекс, змінилися правила гри. Подібне списання боргу могло б дати можливість підприємствам почати життя з нуля", - зазначив він.

Водночас, пише урядовий уповноважений, із заборгованістю по Пенсійному фонду - механізм інший.

"Цей борг повинен бути погашений в обов‘язковому порядку. Буде даватися певний термін - 24 місяці. Якщо протягом цього часу борг повертається, то в якості бонусу списуються всі пені і штрафи, нараховані на той момент", - поінформував він.

"Такий захід, до речі, може дати 1,5 млрд. гривень додаткових надходжень до Пенсійного фонду. Тож, після прийняття цього закону, у виграші будуть і підприємства, і держава", - вважає Бродський.

Як повідомлялося, у березні 2011 року Михайло Бродський погасив майже трирічну заборгованість Черкаського деревообробного комбінату перед Пенсійним фондом.
 

Держкомпідприємництва пропонує списати борги підприємств


Новини Статті Аналітика
Великі платники податків сплатили до Держбюджету України 41 млрд. грн. Великі платники податків сплатили до Держбюджету України 41 млрд. грн. Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Податкова зібрала з українців податків на 1,5% більше ніж минулого року Податкова зібрала з українців податків на 1,5% більше ніж минулого року Суспільно-економічні інститути як комунікаційні елементи національної інноваційної інфраструктури Суспільно-економічні інститути як комунікаційні елементи національної інноваційної інфраструктури Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У січні-квітні платники податків сплатили майже 81 млрд. гривень У січні-квітні платники податків сплатили майже 81 млрд. гривень Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Аграріям хочуть ввести податкові канікули Аграріям хочуть ввести податкові канікули Гармонізація податкових систем Гармонізація податкових систем I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті