Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 27 13:46 | London, Mar 27 11:46 | New York, Mar 27 07:46
Shanghai, Mar 27 19:46 | Tokyo, Mar 27 20:46 | Sydney, Mar 27 22:46

Держава хоче одноосібно грати з українцями в азартні ігри

Держава хоче одноосібно грати з українцями в азартні ігри
29 квітня 2011 в 14:20 - Роман Зайцев


Держава хоче одноосібно грати з українцями в азартні ігри

До Верховної ради внесено законопроект про посилення державного контролю над проведенням лотерей.Згідно з "Законопроекту про регулювання фінансової діяльності в сфері державних лотерей", авторами якого виступили депутати Юрій Полунєєв і Олег Царьов, держава отримає монопольне право на організацію і проведення лотерейної діяльності, пише газета "Дело".

Як запевняють розробники законопроекту, у багатьох країнах Європи лотерейна сфера добре налагоджена й приносить прибуток державі.

Тому введення класичної монопольної власності на лотерейну діяльність допоможе значно збільшити статтю доходів у цій сфері.


Якщо цей законопроект втілять в життя, держава зможе отримувати набагато більше прибутку, ніж отримує на сьогодні.

Прогнозний рівень доходів від лотерей на 2015 рік становить 1 млрд. гривень, що перевищує реальний сьогоднішній прибуток уп‘ятеро.

Введення нового законопроекту дозволить також створити 25,5 тис. додаткових робочих місць.

Новим законопроектом планується заборонити проведення будь-яких, крім державних, лотерей.

Його розробники кажуть, що поганий імідж однієї лотереї кидає тінь на всю лотерейну систему.

Тому посилення правил організації лотерейної діяльності призведе до поліпшення іміджу лотереї в цілому, забезпечуючи чесність і прозорість гри.

У разі вступу закону в силу, претендентам на статус оператора лотереї доведеться пройти жорсткий відбір на конкурсній основі, критеріями якого є якість надаваних послуг.

Законопроектом передбачена низка обмежень.

По-перше, це стосується негативного впливу лотерейної гри на населення, що полягає в обмеженні попиту на лотерейні ігри з метою не допустити безконтрольного розвитку азартного бізнесу і запобігти таким негативним наслідкам, як лудоманія.

Автори відзначають, що у низці європейських країн існують вікові цензи на участь у лотерейних іграх, які коливаються віком гравця від 18 до 25 років.

Існує також тенденція до збільшення вікового бар‘єру.

Документ встановлює жорсткі обмеження і на проведення реклами лотерей, а також розміщення її поблизу від дитячих установ і спеціалізованих дитячих виданнях.

Передбачається також змінити механізми використання прибутку та контролю над цим процесом з боку держави.

Новим законопроектом передбачена адміністративна відповідальність за порушення законодавства, розміри якої залежать від виду порушень.

Відповідно до цього законопроекту, відповідальність мають нести й особи, які не є операторами або розповсюджувачами лотерей, але використовують в деяких видах своєї діяльності слово "лотерея".

Держава хоче одноосібно грати з українцями в азартні ігри


Новини Статті Аналітика
Янукович полегшив відкриття бізнесу Янукович полегшив відкриття бізнесу Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Верховна рада хоче ввести маркування нафтопродуктiв Верховна рада хоче ввести маркування нафтопродуктiв В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Парламент дозволить держпідприємствам працювати в обхід тендерів Парламент дозволить держпідприємствам працювати в обхід тендерів Парламент скасував свідоцтва про реєстрацію підприємця Парламент скасував свідоцтва про реєстрацію підприємця Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Рада вирішила розслідувати діяльність Рада вирішила розслідувати діяльність "Лівели" та інших пов’язаних із нею осіб Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Аграріям хочуть ввести податкові канікули Аграріям хочуть ввести податкові канікули Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті