Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 15:31 | London, Apr 17 13:31 | New York, Apr 17 09:31
Shanghai, Apr 17 21:31 | Tokyo, Apr 17 22:31 | Sydney, Apr 18 00:31

Держава дасть Львову 4 мільярди на "Олімпійську надію-2022"

Держава дасть Львову 4 мільярди на "Олімпійську надію-2022"
23 травня 2011 в 18:20 - Роман Зайцев


Держава дасть Львову 4 мільярди на "Олімпійську надію-2022"

Близько 4 мільярдів доларів виділить держава Львову для підготовки в рамках проекту "Олімпійська надія-2022".Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на брифінгу в понеділок, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Держава планує інвестувати в підготовку Львова до зимової Олімпіади близько 4 мільярди доларів. Якщо говорити про Львів, то в місті повинні побудувати великий льодовий палац по сусідству з новим стадіоном. Всього в місті потрібно побудувати кілька майданчиків, але кінцеве рішення поки не прийнято", - сказав він, розповідаючи про першому засіданні оргкомітету з подачі заявки на зимову Олімпіаду 2022 року, яке пройшло в Києві.

За словами Садового, в кінці року буде визначено, які саме об‘єкти будуть побудовані у Львові, а будівельні роботи почнуться після проведення Євро-2012.

Він зазначив, що у випадку з зимової олімпіадою Львів буде базовим містом, тому що за правилами заявку подає місто, а не країна.

"У поточному році очікується приїзд серйозних делегацій з Олімпійського комітету до Львова ... Ми ставимося до цього дуже відповідально", - підкреслив Садовий.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович неодноразово заявляв, що докладе всіх зусиль для реалізації ініціативи про проведення Олімпійських ігор 2022 року в Карпатах.

"Ми повинні предметно працювати над просуванням ініціативи про проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року в Карпатах" - підкреслив президент.

У 2014 році Україна планує подати заявку на участь у конкурсі на отримання права на проведення Зимових олімпійських ігор 2022 року.

Держава дасть Львову 4 мільярди на "Олімпійську надію-2022"


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в "Укрексімбанку" Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Українські експортери залишають Європу Українські експортери залишають Європу Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті