Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 17:09 | London, Jul 16 15:09 | New York, Jul 16 11:09
Shanghai, Jul 16 23:09 | Tokyo, Jul 17 00:09 | Sydney, Jul 17 02:09

Чопська митниця затримала контрабанду сигарет на 1 млн. грн.

Чопська митниця затримала контрабанду сигарет на 1 млн. грн.
25 листопада 2010 в 18:02 - Ілона Чіркова


Чопська митниця затримала контрабанду сигарет на 1 млн. грн.

Сьогодні вранці, 25 листопада, на один з пунктів пропуску Чопської митниці заїхала вантажівка, який прямував до одну з Балканських країн.У момент митного контролю закордонний водій подав до митного оформлення документи, згідно з якими перевозилися скляні банки.

Під час огляду вантажівки увагу митників привернули пошкодження троса з пломбою, яким зазвичай опломбовують вантаж у фурах.

Тому було прийнято рішення про поглиблений огляд. У перших же картонних коробках серед скляних банок митники знайшли замасковані блоки сигарет різних марок.

Зараз триває вивантаження і перерахування контрабанди. За попередніми оцінками митників, вартість партії може досягти млн 1. грн.

Чопська митниця затримала контрабанду сигарет на 1 млн. грн.


Новини Статті Аналітика
Митниця перевиконала план зборів Митниця перевиконала план зборів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Держбюджет отримав від Кримської митниці за 2010 р. на 58,7% більше Держбюджет отримав від Кримської митниці за 2010 р. на 58,7% більше Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров наказав перевірити Митницю Азаров наказав перевірити Митницю Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Митниця не погоджується з висновками Рахункової палати Митниця не погоджується з висновками Рахункової палати У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Рахункова палата заявляє, що Держприкордонслужба і Митниця розтратили 78 млн. грн. Рахункова палата заявляє, що Держприкордонслужба і Митниця розтратили 78 млн. грн. Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті